Hlavní obsah
Morgan Freeman s nevlastní vnučkou E’Denou Hinesovou Foto: Profimedia.cz

Freemanovu vnučku ubodal její přítel, vymítal z ní ďábla

Tragickou smrt třiatřicetileté americké herečky E’Deny Hinesové, nevlastní vnučky hollywoodské hvězdy Morgana Freemana, má zřejmě na svědomí její přítel Lamar Davenport. Svědek, který přivolal policii, uvedl, že ji třicetiletý rapper v neděli ve tři ráno místního času napadl před jejím domem v New Yorku a ubodal ji k smrti. U toho vykřikoval, že z ní vyhání ďábly.

Morgan Freeman s nevlastní vnučkou E’Denou Hinesovou Foto: Profimedia.cz
Freemanovu vnučku ubodal její přítel, vymítal z ní ďábla

„Odejděte, ďáblové. Ve jménu Ježíše Krista vás vymítám,“ křičel Davenport podle svědectví 65letého souseda George Hudacka, který tragédii viděl z okna svého domu. Hudacko následně přivolal policii.

Vrah údajně do bezvládného těla Hinesové bodal až do příjezdu policie, která ho zadržela. Svědci vypověděli, že při zatýkání už Davenport jen hýbal prázdnou rukou v náznaku bodání, zatímco nůž už vězel v hrudi oběti. Přitom odříkával biblické verše. Hinesová měla v těle 16 bodných ran. Policejní zdroj místním médiím prozradil, že útočník byl v osudnou chvíli zřejmě pod vlivem kokainu.

Davenport pracoval v obchodě s autodíly, pokoušel se prorazit jako rapper a herec, z minulosti má několik záznamů v trestním rejstříku pro držení drog a krádeže. Po zadržení byl převezen nejdřív k psychologickým testům, teprve poté ho bude vyslýchat policie.

Lamar Davenport

Foto: REX Shutterstock, Profimedia.cz

Hinesová byla vnučkou Freemanovy první manželky Jeanette Bradshawové. Po boku svého nevlastního dědečka se pravidelně objevovala na červených kobercích a sama také hrála v několika filmech.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků