Hlavní obsah
 

Čtyřletého chlapce usmrtil golfový vozík

V kalifornském městě Escondido došlo v pondělí večer k tragické nehodě. Skupina dětí si hrála před tamním kostelem okolo zaparkovaného golfového vozíku, když v tom dva chlapci, kteří do něj vlezli, zřejmě omylem zavadili o plynový pedál a přimáčkli dalšího chlapce ke sloupu. Čtyřletý hoch podlehl po převozu do nemocnice vážným zraněním.

 
Čtyřletého chlapce usmrtil golfový vozík

Incident se odehrál kolem sedmé hodiny večerní. Věřící se shromažďovali uvnitř kostela k bohoslužbě a několik dětí si mezitím hrálo venku před kostelem, kde byl zaparkovaný golfový vozík. Ten používají místní zaměstnanci k pohybu po rozsáhlém areálu fary.

„Jeden z chlapců stál před vozíkem, když v tom najednou dva chlapci, kteří byli uvnitř něj, nejspíše omylem šlápli na plynový pedál a vozík poskočil dopředu,“ řekl kanálu ABC10 policista Tom Albergo.

Vozík zasáhl chlapce do oblasti břicha a přimáčkl ho ke sloupu. Dospělí přispěchali na místo a s vozíkem odcouvali a dítě osvobodili. Poté se s ním vydali do nemocnice. Po cestě potkali záchranné jednotky, které spěchaly na místo nehody. Záchranka chlapce převzala a převezla ho do nemocnice v Escondidu, odkud ho s kritickými zraněními přepravili vrtulníkem do větší nemocnice v San Diegu.

Nemocnice nevydala zprávu o chlapcově stavu. Server stanice ABC10, která byla přítomna na místě nehody, ale informoval, že kolem deváté hodiny večerní jedna z věřících vyšla v slzách z kostela a oznámila, že chlapec zemřel.

Jeden z přítomných řekl reportérům, že zodpovědné osoby většinou dávají dobrý pozor na to, aby ve vozíku nezůstaly klíče v zapalování. To, co se stalo, je podle něj tragickou nehodou. Policie bez dalších podrobností uvedla, že incident vyšetřuje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků