Hlavní obsah

Teprve dvanáctiletý chlapec zemřel v sobotu ve Spojených státech poté, co ho u svého domu zastřelil 22letý Američan. Chlapec koledoval během svátku Halloween. Mladý muž postřelil i chlapcova otce a mladšího bratra. Podle policie se muž domníval, že se někdo snaží vyloupit jeho dům.

Během halloweenské koledy zastřelil Američan chlapce

Incident se odehrál ve městě Sumter v americkém státě Jižní Karolína. Chlapec i jeho dva sourozenci na sobě měli strašidelné masky a byli s rodiči na koledě v centru města. Když zazvonili u domu, muž na ně začal střílet skrz zdi.

Útočník podle policie prostřílel dveře, stěnu domu a několik oken asi 30 ranami z automatické pušky AK-47. Po incidentu policii řekl, že se obával loupeže. Jeho dům už byl letos jednou vykraden.

Střelec byl už v minulosti několikrát trestaný v souvislosti s držením drog. Podle vyšetřovatelů ale v době incidentu nebyl pod vlivem narkotik ani alkoholu. Policie muže obvinila z vraždy a z pokusu o zabití.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků