Hlavní obsah

Kandidáti ve 2. kole

Kandidáti ve 2. kole
Cheb - volební obvod č. 3
Miroslav Nenutil (ČSSD) Ivo Mlátilík (nez. kandidát)
26,6% (8 373 hlasy)22,03% (6 933 hlasy)

 

Louny - volební obvod č. 6
Marcel Chládek (ČSSD) Jan Kerner (ODS)

32,46% (12 747 hlasů)23,05% (9 051 hlas)

 

Plzeň-město- volební obvod č. 9
Zdeněk Rokyta (ODS, nestr.)Jiří Bis (ČSSD)

27,28% (10 975 hlasů)26,58% (10 694 hlasů)

 

Strakonice - volební obvod č. 12
Miroslav Krejča (ČSSD) Josef Kalbáč (KDU-ČSL)

28,58% (11 273 hlasy)23,28% (9 183 hlasy)

 

Pelhřimov - volební obvod č. 15
Milan Štěch (ČSSD) Stanislav Bernard (ODS, nestr.)

43,12% (18 588 hlasů)
31,65% (13 645 hlasů)

 

Příbram- volební obvod č. 18
Josef Řihák (ČSSD)Jaromír Volný (ODS)

35,07% (15 010 hlasů)
22,57% (9 661 hlasů)

 

Praha 5- volební obvod č. 21
Miroslav Škaloud (ODS)Jiří Witzany (ČSSD, nestr.)

27,76% (10 104 hlasů)
22,33% (8 128 hlasů)

 

Praha 9- volební obvod č. 24
Tomáš Kladívko (ODS)Jiří Koskuba (ČSSD)

30,78%(11 644 hlasů)25,43% (9 623 hlasy)

 

Praha 1- volební obvod č.27
Zdeněk Schwarz (ODS, nestr.)Blanka Haindlová (ČSSD, nesrt.)

25,78% (7 946 hlasů)
17,81% (5 490 hlasů)

 

Kladno- volební obvod č. 30
Jiří Dienstbier (ČSSD, nestr.)Dan Jiránek (ODS)

36,88% (16 232 hlasy)36,36% (16 001 hlas)

 

Děčín-volení obvod č. 33
Jaroslav Sykáček (ČSSD, nestr.)Vladislav Raška (ODS)

24,78% (8 746 hlasů)
22,06% (7 805 hlasů)

 

Česká Lípa- volební obvod č. 36
Petr Skokan (ODS) Karel Kapoun (ČSSD)

32,11% (9 918 hlasů)
27,76% ( 8574 hlasy)

 

Kolín- volební obvod č.42
Pavel Lebeda (ČSSD, nestr.)Jiří Budič (ODS)

25,53% (11 060 hlasů)24,60% (10 655 hlasů)

 

Trutnov- volební obvod č. 39
Ivan Adamec (ODS)Pavel Trpán (ČSSD)

30,67% (11 169 hlasů)
27,56% (10 039 hlasů)

 

Hradec Králové- volební obvod č. 45
Vladimír Dryml (ČSSD)Leoš Heger (ODS, nestr.)

38,44% (18 347 hlasů)32,51% (15 518 hlasů)

 

Rychnov nad Kněžnou- volební obvod č. 48
Miroslav Antl (ČSSD, nestr.)Václava Domšová (SNK ED, nestr.)

43,83% (17 145 hlasů)
18,96% (7 417 hlasů)

 

Žďár nad Sázavou- volební obvod č. 51
Dagmar Zvěřinová (ČSSD)Josef Novotný (SNK ED)

33,98% (14 263 hlasy)23,12% (9 706 hlasů)

 

Znojmo- volební obvod č. 54
Marta Bayerová (KSČM)Petr Nezveda (ODS)

41,39% (14 150 hlasů)17,27% (5 903 hlasy)

 

Vyškov- volební obvod č. 57
Ivo Bárek (ČSSD, nestr.)Václav Horák (KDU-ČSL)

39,60% (16 558 hlasů)22,98% (9 609 hlasů)

 

Brno- město- volební obvod č. 60
Miloš Janeček (ČSSD)Petr Duchoň (ODS)

34,48% (16 240 hlasů) 28,77% (13 552 hlasy)

 

Přerov- volební obvod č. 63
Jiří Lajtoch (ČSSD)Eduard Sohlich (ODS)

32,56% (11 811 hlasů)20,42%(7 406 hlasů)

 

Olomouc- volební obvod č. 66
Karel Korytář (ČSSD)Vítězslav Vavroušek (ODS)

37,48% (14 109 hlasů)
23,19% (8 730 hlasů)

 

Frýdek-Místek- volební obvod č. 69
Eva Rychtrová (ČSSD) František Kopecký (ODS)

41,86% (18 519 hlasů)
22,35% (9 891 hlas)

 

Ostrava- město- volební obvod č. 72
Petr Guziana (ČSSD)Václav Roubíček (ODS)

39,27% (14 471 hlas)
28,50% (10 503 hlasů)

 

Karviná- volební obvod č. 75
Radek Sušil (ČSSD, nestr.) - ZVOLEN V PRVNÍM KOLE

53,34% (15 254)

 

Zlín- volební obvod č. 78
Alena Gajdůšková (ČSSD)Miroslav Šindlář (ODS)

44,50% (18 973 hlasy)21,42%(9 132 hlasy)

 

Uherské Hradiště- volební obvod č. 81
Hana Doupovcová (ČSSD)Josef Vaculík (KDU-ČSL)

30,82% (11 704 hlasů)27,45% (10 423 hlasy)

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků