Hlavní obsah

Univerzita Karlova připraví studenty na vstup do praxe v programu Absolvent

Usnadnit svým absolventům start do praxe chce Univerzita Karlova tradičními přednáškami a kurzy v projektu Absolvent. Letos se uskuteční mezi 1.-29.dubnem.

Univerzita Karlova připraví studenty na vstup do praxe v programu Absolvent

„Nejen odborné znalosti, ale i vybrané dovednosti a dostatek informací o prostředí trhu práce jsou potřebné pro úspěšné nastartování profesní kariéry,“ zdůrazňuje mluvčí univerzity Václav Hájek.

V termínu mezi 1.-29.dubnem 2010 je tedy připraveno celkem 10 přednášek a tři dvoudenní kurzy. Na přednášky a kurzy je nutné se zaregistrovat předem, akce je určená prioritně studentům a čerstvým absolventům, kteří ještě nemají zajištěné zaměstnání.

Každý nový ročník reaguje na hodnocení ročníků minulých, které provedli jejich účastníci. Je výběrem těch nejzajímavějších témat, která byla studenty doporučena k detailnějšímu zpracování a je doplněn o témata zcela nová.

Přehled aktuálních přednášek a kurzů pro rok 2010 naleznete zde, jako trvalý informační zdroj slouží Portál Absolvent, kde jsou soustředěny informace a další užitečné odkazy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků