Hlavní obsah
Hanka Křížková má velký smysl pro humor. Foto: achiv H. Křížkové

Zpěvačka Hanka Křížková má napilno, letos chystá i vánoční recitál

Přestože zpěvačka a herečka Hanka Křížková strávila celé léto v nemocnici, teď se pomalu nezastaví. Zpívá a hraje v muzikálech, jezdí se svou talk show a recitály, věnuje se i charitativním projektům, a ač si myslela, že letos žádný větší koncert v Praze mít nebude, opak je pravdou.

Hanka Křížková má velký smysl pro humor. Foto: achiv H. Křížkové
Zpěvačka Hanka Křížková má napilno, letos chystá i vánoční recitál

„Nějak se nestačím divit, jak ten čas letí. Je pravda, že léto jsem měla hodně ‘klidné’, protože jsem podstoupila výměnu kolenního kloubu, takže pracovně jsem maličko lenošila,” říká s úsměvem Hanka Křížková s tím, že ale sotva odhodila berle, začala vše dohánět. 

„Hraju v muzikálech Carmen a Mefisto, na další jsem si ještě netroufala, je tam složitější choreografie, ale vrátím se i do Draculy a muzikálu na ledě Popelky,” prozradila zpěvačka s jedním z nejkrásnějších hlasů, do jejíhož repertoáru patří hlavně šansony.

„Protože mi moji fanoušci píší a ptají se, zda budu mít něco vánočního i v Praze, tak jsem sice na poslední chvíli, ale přece, dala dohromady Vánoční recitál, na který všechny zvu 16. prosince do holešovického Divadla Na Maninách. Nebudu to mít tentokrát ani moc daleko, protože v téhle městské části řadu let bydlím. Moc se na to těším! Mám ráda koncerty v tomto vánočním období, mají úplně jinou atmosféru, jiné napětí a mám radost, že spolu s diváky a fanoušky se alespoň trochu zastavíme a potěšíme v předvánočním shonu,” podotkla Křížková, kterou čeká v prosinci i řada dalších vystoupení, včetně těch spojených s rozsvěcením Vánočních stromků po republice. 

„Doufám, že oproti loňsku, kdy jsem ještě 23. prosince hrála Popelku na ledě v Ostravě, budu mít letos více času přichystat Vánoce, udělat své oblíbené marokánky, zabalit dárečky a užít si s rodinou a přáteli krásnou atmosféru. Vánoce mám už od dětství moc ráda. Vždy si nazdobím celý byt, což mě baví. Co mě pak už ale nebaví, je to likvidovat, ale i to k tomu patří. Jen bych měla přání ‘tam nahoru’, aby alespoň pár dní mohlo být maličko bílo za oknem. Bílé Vánoce jsem totiž dlouho nezažila a jak se zpívá ve známé písničce, taky o nich sním,” dodala Hanka Křížková, jež si do dalšího roku přeje hlavně zdraví.

„To ostatní buď přijde, nebo nepřijde. Věci jsou tak, jak mají být, ale zdraví, to je vážně to nejdůležitější… Něco o tom vím…” dodala s úsměvem zpěvačka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků