Hlavní obsah
Foto: Praha 1

Žofínský Stardancík roztančí děti v rytmu společenských tanců

Odpoledne plné elegance, noblesy a tance - a to vše pro děti. Právě taková bude nabídka netradičního tanečního bálu s názvem Stardancík, který se uskuteční v neděli 25. února ve Velkém sále pražského paláce Žofín. Vstup na dětský ples s bohatým doprovodným programem je zdarma. Je však nutné se dopředu registrovat.

Foto: Praha 1
Žofínský Stardancík roztančí děti v rytmu společenských tanců

Pro všechny malé i velké tanečníky a tanečnice budou během odpoledne mimo jiné čekat Taneční hrátky dvojnásobného vítěze pořadu Stardance Jana Ondera s partnerkou Lucií Sloukovou a také ukázky dětských a juniorských párů latinskoamerických a standardních tanců. 

Ojedinělou taneční akcí pro děti a jejich rodiče se rozhodla Městská část Praha 1 zpestřit letošní plesovou sezónu v této městské části.

„Jedná se o další ze série rodinných odpolední, které MČ Praha 1 organizuje. Rádi bychom touto akcí přiblížili dětem, jak se chovat ve společnosti od společenského oblečení počínaje až po etiketu nebo tance,“ řekl radní pro kulturu a sport Filip Kračman a doplnil, že setkání ale nebude jen o tanci.

Na děti čekají i výtvarné dílny, kadeřnický koutek nebo malování na obličej. Malí tanečníci i rodiče se navíc dozví zajímavosti o etiketě, odnesou si rodinnou fotografii z fotokoutku a také se mohou těšit na bohatou tombolu. Společenským odpolednem provede Petr Zalabák.

Hudební a taneční odpoledne pro malé i velké tanečníky bude zdarma. Novinkou letošního ročníku je však nutnost se dopředu na akci registrovat, a to kvůli omezené kapacitě Velkého sálu Žofín. Pro registrované návštěvníky bude vstup do Velkého sálu na Žofíně od 14:15 do 14:30. Od 14:30 se sál otevře těm, kteří registraci nestihli provést včas. Samotná akce začne v 15 hodin. Rodiny s dětmi se mohou registrovat na www.facebook,com/praha1cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků