Hlavní obsah
Foto: Prestige Models

Zlínské kolo prestižní soutěže krásy nabízí šanci i mladým mužům

Zlínské Zlaté jablko se ve středu 3. října stane jedním z dvanácti krajských měst, ve kterém právě probíhají castingy 9. ročníku prestižní soutěže o nejzajímavější tvář LOOK BELLA 2012. Otevřený casting je volně přístupný široké veřejnosti a uskuteční se v hlavní galerii Zlatého jablka od 14. hodin.

Foto: Prestige Models
Zlínské kolo prestižní soutěže krásy nabízí šanci i mladým mužům

Příležitost nahlédnout do světa modelingu budou mít ve středu 3. října od 14 hodiny nejen návštěvníci centra, ale především odvážné dívky a v tomto případě i mladí muži, kteří se chtějí této přehlídky krásy zúčastnit.

„Do soutěže se mohou registrovat všechny zajímavé dívky od 15 do 25 let s minimální výškou 170 cm a mladí pánové od 17 do 25 let s minimální výškou 180 cm," upřesnil podmínky přihlášení Martin Špaček, ředitel pořadatelské agentury Prestige Models.

Všechny zúčastněné čeká profesionální péče kadeřníků a vizážistů, velká módní show a profesionální fotografování. Ti úspěšnější se budou moci radovat z postupu do semifinále v Brně a případně velkolepého finále v Praze. Nejlepším se pak otevřou dveře do světa modelingu, fotomodelingu a předváděcích mol. Dívka i muž LOOK BELLA 2012 získá titul z uznávané soutěže, hodnotné ceny, ale i exkluzivní smlouvu s modelingovou agenturou.

Registrace na zlínský casting je možná přímo ve Zlatém jablku nebo prostřednictvím www.lookbella.cz. Akce probíhá od 14 do 18 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků