Hlavní obsah
Foto: Život je dar

Zlaté jablko podpoří charitativní akci pro zlínskou onkologii

V sobotu 24. ledna se obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko stane jedním z míst ve Zlíně, která se zapojí do projektu Život je dar. V hlavní galerii v době od 18.30 do 22. hodiny proběhne bohatý kulturně hudební program.

Foto: Život je dar
Zlaté jablko podpoří charitativní akci pro zlínskou onkologii

Návštěvníci Zlatého jablka se v průběhu sobotního podvečera mohou těšit na řadu tanečních a hudebních vystoupení. V obchodním centru se představí například slovenský raper a hudebník Kali & Peter Pann, taneční skupina Beat Up nebo Dance Institut. Proběhne zde také módní přehlídka oděvů UTB a svatebního studia Dany Svozílkové.

K vidění bude i prezentace profesionálních barmanů s prvotřídní barmanskou show nebo exhibiční flatland bmx. Pro děti je připravena Dětská opera nebo vystoupení kouzelníky Jirky Hadaše. Večerem provede moderátor Ondra Albrecht.

Nultý ročník charitativní akce se uskuteční na různých místech ve Zlíně a celý jeho výtěžek bude věnovaný Onkologickému oddělení KNTB.

„Zlaté jablko již od svého otevření podporuje nejrůznější charitativní a dobročinné projekty. Chtěli jsme proto tak učinit v případě tohoto zajímavého projektu, který pomáhá dobré věci,” uvedl ředitel centra Jiří Kratochvíl a dodal: „Naše obchodní centrum je jedním z velmi frekventovaných míst ve Zlíně, a proto jsme se rozhodli poskytnout organizátorům prostory nákupní galerie pro pořádání jejich programu, který upozorní na problematiku rakoviny a přinese prostředky pro zlínskou onkologii.”

Návštěvníci Zlatého jablka budou mít možnost přispět na konto nadačního fondu VITA DONUM EST, který akci pořádá, prostřednictvím příspěvku do speciální pokladničky, která bude v hlavní pasáži centra umístěna ještě následující dva týdny.

Program 24.1. – 18.30 – 22.00 Zlaté jablko:

18:30 Zahájení programu

18:40 Dětská opera Zlín 

19:10 Beat up little Streetdance a Breakdance vystoupení

19:30 Módní přehlídka svatebního studia Dany Svozílkové

19:55 Vystoupení kouzelníka Jiřího Hadaše

20:15 Proslov primátora města Miroslava Adámka

20:20 Barmanská Show - Barmani Zlín

20:30 Anomalous flatland exibice

20:45 Taneční vystoupení Dance Institut

20:55 Módní přehlídka atelieru design oděvů studentů FMK – UTB

21:20 Kali a Peter Pann Live

22:00 ukončení programu

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků