Hlavní obsah
Foto: OZC Zlaté jablko

Zlaté jablko čeká sobota plná módy, zábavy a gastronomických zážitků

Zlínské Zlaté jablko připravilo na sobotu 25. října speciální prodlouženou verzi oblíbeného nočního nakupování, během kterého si přijdou na své skutečně všichni. Návštěvníky čeká už od odpoledne řada akčních nabídek v téměř 50 obchodech, aktivity pro děti, gurmánské zážitky, vystoupení 4TETu a módní show.

Foto: OZC Zlaté jablko
Zlaté jablko čeká sobota plná módy, zábavy a gastronomických zážitků

Akce, která se ve Zlatém jablku pravidelně opakuje vždy na jaře a na podzim během páteční noci, poskytne tentokrát návštěvníkům všech věkových kategorií zábavu s ještě bohatším programem a navíc v nezvyklé prodloužené době.

„Chtěli jsme přinést nejen atraktivní zážitky pro každého, ale také možnost využít akčních nabídek u jednotlivých prodejců v delším časovém úseku. Tak, aby lidé stihli během night shoppingu nejen nakupovat, ale mohli se také pobavit nebo si třeba nově užít i originální gastronomické zážitky,“ uvedl ředitel centra Jiří Kratochvíl.

I přes svůj název startuje Long shopping night již v 15 hodin halloweenským programem s oblíbeným Jirkou Hadašem, který doprovodí i další aktivity pro děti jako je malování na obličej, bubble show, dílničky pro děti, modelování z balónků apod.

Poprvé v historii night shoppingu zprostředkuje Zlaté jablko návštěvníkům také mimořádné gastronomické zážitky. Kuchyni restaurace TamTam totiž pouze pro tento den ovládne Miroslav Husák - držitel řady prestižních ocenění a špičkový brněnský šéfkuchař, který vařil i pro Její Veličenstvo královnu Alžbětu II., papeže Benedikta XVI., české prezidenty a další VIP osobnosti.

Společně se svým neméně slavným kolegou Stanislavem Zukalem právě pro tuto příležitost připravil originální tříchodové degustační menu, které od 18. hodin mohou ochutnat hosté zdejší restaurace. Kdo by však rád zažil ještě něco víc netradičního, může se těšit na degustaci molekulární gastronomie v podání Achima Šipla nebo prezentaci světových značek doutníků.

Jak už je při night shoppingu zvykem, večer bude patřit pódium v hlavní galerii centra velkým hvězdám a módním trendům. V 19 hodin uvede moderátorka Gabriela Partyšová originální uskupení čtyř mužů v černém známé jako 4TET Jiřího Korna. Po jejich hudebním vystoupení zahájí módní taneční show s Miss Earth 2012 Terezou Fajksovou, během které se představí aktuální kolekce letošního podzimu. Mezi jednotlivými módními bloky bude potom na pódiu k vidění i barmanská show mistra světa v míchání nealko nápojů a barmana roku Achima Šipla nebo žhavé taneční vystoupení u tyče.

Long shopping night proběhne ve Zlatém jablku v sobotu 25. října od 15 do 23 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků