Hlavní obsah
Foto: Zlínský zámek o.p.s.

Žhavé flamenco roztančí v sobotu návštěvníky zlínského zámku

Hudbu a tanec ideální pro letní večer má na programu Zlínský zámek o.p.s. Večer flamenca roztančí všechny přítomné na nádvoří zámku v sobotu 4. srpna od 19 hodin. Pořad je součástí Zámeckého kulturního léta, které do Zlína v období letních prázdnin přináší netradiční kulturní zážitky.

Foto: Zlínský zámek o.p.s.
Žhavé flamenco roztančí v sobotu návštěvníky zlínského zámku

Španělské rytmy, kytara a tanec flamenca ovládnou první srpnový sobotní večer nádvoří na zámku ve Zlíně. Vystoupí zde čtyřčlenná brněnská skupina Pueblo Flamenco, na její koncert pak naváže workshop pro zájemce z řad přítomných. O flamencu bude také možné si popovídat se členy skupiny a prohlédnout si rekvizity, které k flamencu neodmyslitelně patří.

„Diváci se budou moci blíže seznámit s tímto temperamentním tancem, popřípadě si jej dokonce vyzkoušet. A taky se dozví třeba to, co je to cajón,“ zve za nevšedním zážitkem Martin Pášma, ředitel společnosti Zlínský zámek.

Večer flamenca se koná na nádvoří zlínského zámku v sobotu 4. srpna v 19 hodin. Vstupné činí 80 Kč, rezervace míst je možná na telefonním čísle 602 560 020.

Zámecké kulturní léto dále v cyklu Zlínské filmové léto připravované společně se Statutárním městem Zlínem nabídne:

10. 8. projekce filmu Věčně tvá nevěrná

11. 8. projekce filmu Den co den

Další informace na www.zlinskyzamek.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků