Hlavní obsah
Tetování na levé noze zatím neznámé ženy Foto: PČR

Ženu srazil u Hranic vlak, policisté žádají o pomoc při zjišťování její totožnosti

Vlak srazil ženu v kolejišti před železniční stanicí v Hranicích v neděli 22. ledna kolem osmé hodiny ranní - žena na místě zemřela. Policii se doposud nepodařilo zjistit její totožnost, obrací se proto na veřejnost se žádostí o spolupráci.

Tetování na levé noze zatím neznámé ženy Foto: PČR
Ženu srazil u Hranic vlak, policisté žádají o pomoc při zjišťování její totožnosti

"Předpokládané stáří neznámé ženy je 40 až 60 let, má hnědé vlasy. Byla oblečena do světle hnědé koženkové bundy s nápisem na štítku uvnitř XS1957 Firenze, modré mikiny s nápisy na přední straně Copy, Big, Cut, Paste, dále světle hnědé mikiny se zapínáním v horní části na zip s nápisem na štítku Vamp, svetru hnědé barvy s červenými třásněmi na hrudi, růžového trička s nápisem na štítku O-Lico, trička zelené barvy s kapucí s nápisem na štítku New Breed. Měla oblečeny béžové kalhoty s nápisem Freewdy, modré tepláky s bílou šňůrkou, obutou měla hnědou zimní obuv s nápisem RTX uvnitř," uvedla přerovská policejní mluvčí Irena Urbánková.

Na levém stehnu měla tetování PETER MTR VI, pod ním vytetováno 18. Tetování je staršího data modré barvy. V blízkosti ženy byl nalezen světle šedý kožich s nápisem na štítku Kara a batoh modré barvy s nápisem Mars s oděvními svršky. 

"Jakékoliv informace, které by vedly ke zjištění její totožnosti, mohou občané poskytnout na bezplatné telefonní lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně," dodala Urbánková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků