Hlavní obsah
Foto: Ondřej Smolka

Zámecký ples se ponese v rytmu swingu a hmyzích specialit

Kulturní zařízení ve Valašském Meziříčí připravuje další Zámecký ples. Letos dramaturgové sáhli po místních kapelách a bohatém doprovodném programu. Návštěvníci se mohou těšit na Swing Band Jindřicha Dořičáka, Hmyzí speciality i mistra magie Damiana. Plesat se bude v sobotu 3. února od 20 hodin.

Foto: Ondřej Smolka
Zámecký ples se ponese v rytmu swingu a hmyzích specialit

V posledních letech se na Zámeckém plese v roli hostů objevovaly známé osobnosti české hudební scény. Ať už to byla Ilona Csáková, Duo Kamelie, Marcela Holanová, či Anna K. Letos dramaturgové sází na místní účinkující a doprovodné programy. Žít dobrou hudbou a tanečními rytmy budou opět všechny prostory zámku Žerotínů.

Ve velkém sále budou k tanci a pohodě hrát rovnou dvě kapely. Do půlnoci se po jednotlivých sériích bude střídat zuberský Swing Band Jindřicha Dořičáka a hudební skupina Black & White. Návštěvníci se tak mohou těšit na klasické plesové melodie, tradiční tance jako cha-cha, jive, waltz i moderní skladby. V závěru plesu se atmosféra přesune do rytmů diska a známých vypalovaček.

Divadelní kavárnu si na hudební starost vezme zpěvák evergreenů a světových melodií Jerry, tentokrát ale v doprovodu zpěvačky Simony a do M-klubu se vrací Cimbálová muzika Polajka.

Zámecký ples, to není jen skvělá muzika, ale také doprovodné programy. Nejen o úvodní taneční číslo se postará Taneční skupina D-Company se Základní umělecké školy Alfréda Radoka. V průběhu večera pak své umění předvede Mistr magie Damian v komediálním kouzelnickém vystoupení.

Samozřejmě nebude chybět bohatá tombola, speciality zámecké kuchyně a pro velký úspěch se s kolegy vrátí Petr Ocknecht, šéfkuchař jedlého hmyzu, se speciálním hmyzím menu. Ochutnat tak bude možné Cvrčka na másle, Potemníka brazilského, Švábí špíz, Restovaná sarančata, Hmyzí Bounty sušenky či sušený hmyz.

Poslední vstupenky na 16. Zámecký ples jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí i online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků