Hlavní obsah
ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný

Začal boj o odpadky, dvojice mužů kradla zbytky z pražských restaurací

Ukrást se dá všechno, pokud to má nějakou cenu. Dokonce i odpadky z restaurace, kvůli nimž vznikl konflikt mezi pravými a nepravými odvozci odpadu, kterým se dříve říkalo popeláři. Policisté chytili nelegály při činu, o jejich aktivitách je ale již dříve informovali pracovníci svozové firmy.

ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný
Začal boj o odpadky, dvojice mužů kradla zbytky z pražských restaurací

„Minulou sobotu si strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha při kontrole v Dlouhé ulici všimli dodávky, do které zrovna dvojice mužů nakládala pytle s odpadem z místní restaurace. Hlídka pojala podezření, že se jedná o nelegální svoz odpadu, a muže zkontrolovala. Ti se přiznali, že objíždějí restaurace v centru a odvážejí směsný odpad. Hlídka věc předala příslušnému správnímu orgánu k dalšímu opatření,” informovala mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová. 

Ředitel pražských strážníků Eduard Šuster k tomu uvedl: „Strážníci se v rámci preventivní činnosti na nešvary, jako je zapalování kontejnerů, krádeže druhotných surovin a nelegální svoz odpadu, zaměřili a na základě konkrétních poznatků se jim podařilo muže podezřelé z tohoto protiprávního jednání rychle odhalit. I tento konkrétní případ je, stejně jako mnoho dalších, důkazem, že strážníci městské policie se snaží neprodleně řešit problémy, které aktuálně trápí metropoli.”

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků