Hlavní obsah
Podmínky ve Ski areálu Razula jsou velmi dobré, lyžaři se mohou těšit i na řadu akcí. Foto: Josef Vrážel

Za pololetní vysvědčení si děti užijí lyžování za polovinu a koupání za korunu

Hned dva dárky připravil pro školáky za pololetní vysvědčení Resort Valachy Velké Karlovice.

Podmínky ve Ski areálu Razula jsou velmi dobré, lyžaři se mohou těšit i na řadu akcí. Foto: Josef Vrážel
Za pololetní vysvědčení si děti užijí lyžování za polovinu a koupání za korunu

Ve Ski areálu Razula se mohou školáci těšit na slevu na skipas. Každý školák, který dostane na pololetní vysvědčení alespoň jednu jedničku, má 31. ledna a 1. února celodenní skipas do Ski areálu Razula za 190 Kč, tedy za polovic. Akci mohou využít děti do 13 let, podmínkou je ukázat kopii vysvědčení u pokladny.

Dárek pro školáky připravilo také relaxační centrum Wellness Horal vedle jedné ze sjezdovek areálu. Školáci, kteří dostanou alespoň jednu jedničku na vysvědčení, mají ve stejném období dětskou vstupenku do termálních bazénů za symbolickou korunu. Podmínkou je ukázat při příchodu kopii vysvědčení. Akci mohou využít děti do 13 let při současném doprovodu dospělého (maximálně 2 děti na 1 dospělého).

Ski areál Razula nabízí v těchto dnech výborné podmínky pro lyžaře. Středisko je v provozu denně až do 17:30, což je v regionu ojedinělé. Využívají toho nejen hosté z místních hotelů a penzionů, ale pro řadu lyžařů z okolních měst a obcí je to vítaná příležitost přijet si i ve všední dny zalyžovat na chvíli po práci.

Oblíbená je také akce Lyžuj a plav, díky které lyžaři dostanou k celodennímu skipasu hodinový vstup zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal a mohou se tak po lyžování zahřát v teplé slané vodě.

Podmínky pro běžkaře jsou dobré, skútrem je projetá stopa v údolí mezi centrem obce a hotelem Galik. V lese je ale sněhu méně a podmínky jsou ztížené, navíc o víkendu se očekává mírné oteplení. Běžkařský závod Karlovská padesátka, plánovaný na sobotu 28. ledna, pořadatelé i z těchto důvodů přeložili na 10. únor.

V nejbližší době Ski areál Razula chystá i několik akcí.

V neděli 4. února se koná lyžařský závod O pohár strašidýlka Razuláka, poté ještě 18. a 25. února a 3. března.

V sobotu 10. února je připraveno celodenní testování skialpů, zakončené večerním závodem na hlavní sjezdovce Razula. Ve stejný den, 10. února, se koná v obci i závod na běžkách Karlovská padesátka.

Od 12. do 14. února mají lyžaři příležitost k netradiční oslavě Valentýna. Díky akci Valentýnské lyžování za hubičku dostanou k jednomu celodennímu skipasu druhý zdarma. Stačí přijít na pokladnu s partnerem / partnerkou společně a podat libovolným způsobem důkaz své zamilovanosti.

V sobotu 17. února startuje u hotelu Galik první akce letošního seriálu Valachy tour. Závod Noční stopa Valachy přináší neobvyklý zážitek na běžkách za tmy, kdy si závodníci sami svítí na trať čelovkami. Start je v 18 hodin u hotelu Galik. Ještě předtím, než se setmí, proběhne také závod pro děti na kratších trasách.

Na 4. březen Ski areál Razula chystá nejoblíbenější zimní akci pro děti – Maškarní lyžovačku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků