Hlavní obsah
Foto: Lenka Plačková

Výtěžek benefice Vsetínské nemocnice překročil sto tisíc korun

Tři sta padesát diváků podpořilo koupí vstupenky benefiční akci Vsetínské nemocnice nazvanou Ondrášovské putování. Večerní program Vojenského uměleckého souboru Ondráš se uskutečnil ve středu 25. dubna v Domě kultury Vsetín. K výtěžku 120 tisíc korun přispěly také obec Halenkov a společnost Austin Detonator.

Foto: Lenka Plačková
Výtěžek benefice Vsetínské nemocnice překročil sto tisíc korun

Výtěžek benefice podpoří nákup přístrojového vybavení právě budovaného nového interního pavilonu Vsetínské nemocnice.

„Velké poděkování patří sponzorům i všem návštěvníkům, kteří podpořili projekt zakoupením vstupenky i účastí na akci,” uvedla ředitelka Vsetínské nemocnice Ing. Věra Prousková.

Akci podpořila společnost Austin Detonator částkou 50 tisíc korun a obec Halenkov – jako první z valašských obcí – částkou 30 tisíc korun. Tanečníci a muzikanti Vojenského uměleckého souboru Ondráš se navíc zřekli nároku na honorář. Také díky tomu se celkový výtěžek mohl vyšplhat až na 120 tisíc korun.

Práce na stavbě nového interního pavilonu ve Vsetínské nemocnici začaly v říjnu 2016, investorem stavebních a přípravných prací je Zlínský kraj, vybavení zakoupí sama nemocnice. I proto vyhlásila kampaň Společně pro novou internu, do které se mohou zapojit organizace a jednotlivci, aby dle svých možností pomohli s financováním.

Jako první se připojila společnost INDET SAFETY SYSTEMS, která darovala částku 450 tisíc korun. V únoru vsetínští hokejisté uspořádali dražbu speciálních hokejových dresů a nemocnici následně předali výtěžek ve výši 80 tisíc korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků