Hlavní obsah
Foto: DK Vsetín

Vsetín zve na dubnový Studentský happening 2017

První koncepčně a programově promyšlená studentská akce ve Vsetíně, kterou pořádají a organizují studenti pro studenty za přispění a pomoci Domu kultury Vsetín a Města Vsetín, proběhne ve čtvrtek 27. dubna v centru města.

Foto: DK Vsetín
Vsetín zve na dubnový Studentský happening 2017

Pro změnu koncepce oblíbené akce, která v minulých letech nesla název Majáles, se pořadatelé rozhodli v roce 2016. Byla to změna zásadní, ale loňský ročník ukázal, že stejně jako Dům kultury uměl v minulosti připravit pro studenty kvalitní hudební akci na míru, tak i sami studenti jsou schopní a mají zájem se na takové akci sami podílet, zorganizovat si ji a vymyslet program.

Pro nápad uspořádat společnými silami i letošní ročník Studentského happeningu se z oslovených vsetínských středních škol nadchli studenti ze Střední školy Kostka, Střední průmyslové školy strojnické a ze Střední odborné školy Josefa Sousedíka a společně si určili termín akce na 27. dubna, den před předáváním vysvědčení maturantům.

Organizační tým studentů, složený ze zástupců všech zúčastněných škol, prozradil, že program bude opravdu bohatý. „Přibližně ve 12 hodin vyrazí od Domu kultury studentský průvod v čele s auty, které si každá škola dle svého vyzdobí a projdou trasou přes Smetanku, kolem náměstí Svobody, Tyršovou ulicí na Dolní náměstí. Tam bude přibližně od 13 hodin připraven hudební a doprovodný program složený z vystoupení studentských kapel, jednotlivců, ale i hudebních hostů vybraných studenty a pozvaných speciálně pro tuto příležitost,“ informoval koordinátor akce Zdeněk Holoubek z Domu kultury Vsetín.

Průběh příprav akce můžete sledovat na Facebooku – přímo na stránkách akce, nebo na stránkách Kostka rádia v rámci pravidelných rozhovorů přímo se studenty z organizačního týmu.

V rámci programu se můžete těšit na prezentace JA firem, občerstvení a barmanskou show, live video stream a živé vysílání Kostka rádia, na zajímavé kapely i jednotlivce ze vsetínské průmyslovky, to vše při jednom na Dolním náměstí, spolu s Voxelem a pak afterpárty v Bunkru s Ideafatte.

Program:

12.00 hodin - Průvod městem
13.00 hodin - Hudební a doprovodný program na Dolním náměstí: VOXEL, The Dust, Traverza, Conspiracy, Matyáš, Rey, Kostka Band
20.00 hodin - Afterparty v Bunkr Clubu na Ohradě: IDEAFATTE (Ty Nikdy!) + support

V případě nepříznivého počasí se uskuteční program ve velkém sále Domu kultury Vsetín.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků