Hlavní obsah
Foto: Zlín Film Festival

Veřejnost může hlasovat pro kapely, které vystoupí v koncertní zóně během Zlín Film Festivalu

Více než 60 amatérských kapel bojuje letos v soutěži, kterou vyhlásil Zlín Film Festivalu. O tom, které tři z nich vystoupí ve festivalové koncertní zóně jako předkapela Mandrage, Mirai nebo Inekafe, může až do konce dubna rozhodovat veřejnost. Pro hlasující je opět připravena řada atraktivních cen.

Foto: Zlín Film Festival
Veřejnost může hlasovat pro kapely, které vystoupí v koncertní zóně během Zlín Film Festivalu

Stejně jako v loňském roce mohou lidé posílat své hlasy jednotlivým kapelám a podílet se tak na podobě doprovodného programu v Koncertní zóně ENAPO.

„I letos mají návštěvníci festivalu možnost vybírat z pestré nabídky kapel z celé republiky. Jedná se o skupiny, které hrají různé žánry, od těch začínajících až po zkušené hudebníky, kteří spolu vystupují už řadu let,“ uvedla výkonná ředitelka filmového festivalu Jarmila Záhorová.

Kromě výběru své oblíbené kapely mají hlasující možnost vyhrát i atraktivní ceny. Ve hře jsou mobilní telefon, filmpasy a volné vstupenky do koncertní zóny.

Poslat hlas kapelám je možné prostřednictvím webu https://kapely.zlinfest.cz/hlasovani/, kde jsou profily a ukázky jednotlivých kapel. Hlasování je dvoukolové. Od 15. ledna a do 28. února mohou lidé vybírat ze všech kapel, které se registrovaly do soutěže o účinkování v koncertní zóně Zlín Film Festivalu. Ve druhém kole hlasování již budou volit pouze mezi deseti nejúspěšnějšími.   

Tři kapely s nejvyšším počtem hlasů dostanou šanci odehrát samostatný koncert jako předskokan Mandrage, Mirai nebo Inekafe. Jedna z kapel navíc získá během festivalu titul „Kapela 59. Zlín Film Festivalu“.

Další informace a pravidla soutěže na www.zlinfest.cz   

Zlín Film Festival – Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež je nejstarší a největší filmovou přehlídkou svého druhu na světě. Jeho 59. ročník se uskuteční od 24. května do 1. června 2019. Pořadatelem festivalu je společnost FILMFEST, s.r.o.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků