Velikonoční pohár ve stolním hokeji pro Jana Matuščína

Novinky, Martin Kučera

Aktualizováno

Velikonoční pohár StarColor, billiard-hockeyový turnaj regionální úrovně Expres, odehráli stolní hokejisté v mosteckém Středisku volného času.

šprtec – Velikonoční pohár StarColor

Startovali hlavně hráči a hráčky z nižších soutěží. Z vítězství se radoval Jan Matuščín (BHC StarColor Most „B“) před zkušeným Lukášem Fedičem z Prague NHL a dalším hráčem mosteckého „B“ týmu Matyášem Vaníčkem. V kategorii žen vyhrála Pavla Mišíková ze stejného oddílu. Vítězství mezi mladšími žáky vybojoval Ondřej Matura (Netopýři Most).

Před Velikonocemi odehráli svůj tradiční turnaj tříd v billiard-hockeyi šprtce také žáci ZŠ Meziboří. V jednotlivých kategoriích zvítězily třídy 3. B (Lukáš Dostál, Adam Devera, Tomáš Nguyen), 6. A (Jan Vokáč, Daniel Kozikowski, Tadeáš Marek) a 7. A (Lukáš Kaprhál, Jan Chládek, Martin Dvořák).

V tomto týdnu jedou stolní hokejisté do Trenčína na mezinárodní turnaj Slovakia Open.

VÝSLEDKY:

Velikonoční pohár StarColor – SVČ Most - billiard-hockey šprtec – Český pohár, kat. Expres: 1. Jan Matuščín (BHC StarColor Most „B“), 2. Lukáš Fedič (Prague NHL), 3. Matyáš Vaníček (BHC StarColor Most „B“), 4. Jan Dočkal (Tučňáci 14. ZŠ Most), 5. Martin Dvořák Jun. (KSH ZŠ Meziboří) atd.