Hlavní obsah
Foto: Miroslav Knotek

Vedení plzeňského centrálního obvodu nechalo vydezinfikovat budovu úřadu

Chodby a velké zasedací místnosti budovy Úřadu Městského obvodu Plzeň 3 prošly důkladnou ochrannou a preventivní dezinfekcí a to v důsledku s opatřeními proti šíření koronaviru Covid-19.

Foto: Miroslav Knotek
Vedení plzeňského centrálního obvodu nechalo vydezinfikovat budovu úřadu

„Využili jsme nařízeného omezení provozu úřadu a objednali jsme odbornou firmu k provedení ochranné a preventivní dezinfekce všech společných prostor v budově úřadu,” informoval David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Byť je v současné době provoz úřadu omezen a velká část zaměstnanců využívá možnosti pracovat „home office“, stále se v úřadu nachází početná skupina lidí, která vyřizuje nezbytné provozní a také úřední záležitosti pro občany.

„Dezinfekce suchou parou je právě vhodné použít v silně exponovaných prostředích, jako jsou úřady, nemocnice, zdravotnická zařízení a také pečovatelské ústavy. Chceme ochránit jak pracovníky úřadu, tak jeho návštěvníky, pro které je i u vstupu připraven dávkovač na dezinfekci rukou. Přesto veřejnost prosím, aby v současné době pokud možno nenavštěvovala budovu úřadu a omezila se na telefonický či elektronický styk s úřadem,” dodal David Procházka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků