Hlavní obsah

Ve zlínském Zlatém jablku se budou rojit trpaslíci

Dříve než děti vyrazí na prázdniny, připravilo pro ně zlínské Zlaté jablko další divadelní představení z pravidelného cyklu nedělních pohádek. V neděli 30. června do Zlína zavítá divadelní spolek DAMUZA s příběhem Trpasličí pohádka. Představení začínají v 10 a v 15 hodin v dětském koutku, vstup je opět zdarma.

Ve zlínském Zlatém jablku se budou rojit trpaslíci

Již tuto neděli se mohou malí diváci těšit ve Zlatém jablku na speciální představení, které bude koncipováno jako herecké a loutkové divadlo s doprovodem živé hudby v podání divadelního spolku DAMUZA.

Příběh Trpasličí pohádka zavede děti do světa trpaslíků, kteří žijí obvykle ve skupinách, většinou mají 28–53 cm, jejich váha nepřesahuje 5 kg. Oblíbenou stravou jsou menší kamínky a stonky blatouchu jarního, hlavní náplní dne pak práce v dolech. To vše se ale může změnit příchodem nezvaného hosta... Co udělá se sedmi muži jedna kráska¨, uvidí diváci během čtyřicetiminutového představení v dětském koutku ve 2. patře.

Divadlo DAMÚZA a jejich pohádky se vyznačující precizním provedením, minimálním obsazením, autorským přístupem k loutkám a výtvarnou stránkou představení a důrazem na poselství silného příběhu.  

Po celou dobu představení musí být pod dohledem rodičů pouze ti nejmenší, tedy děti do tří let. Rodiče ostatních dětí mohou volný čas ve Zlatém jablku vyplnit po svém.

Místo na divadelní představení je navíc možné si i rezervovat prostřednictvím telefonního čísla 733 641 769. (Z organizačních důvodů je ale nutné, aby se děti, které mají rezervaci, dostavily do dětského koutku nejpozději 15 minut před začátkem představení.) O pohádky je mezi malými návštěvníky značný zájem, a opozdilcům se tak může stát, že se na představení již nedostanou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků