Hlavní obsah
Velký rodinný farmářský vánoční koš Foto: Lenka Sehnalová

Vánoční farmářské koše zabalili lidé z chráněné dílny

Farmářské tržiště Jiřák nabízí ideální dárek pro tatínka, dědu, tetu, bráchu nebo šéfa. Vánoční farmářské koše jsou plné farmářských produktů a fair trade výrobků a jsou zabalené chráněnou dílnou PROSAZ.

Velký rodinný farmářský vánoční koš Foto: Lenka Sehnalová
Vánoční farmářské koše zabalili lidé z chráněné dílny

Farmářské tržiště Praha nabízí svým návštěvníkům možnost, jak vyřešit letošní Vánoce a udělat tak radost svým blízkým. Nevíte přesně jakou knihu by si dotyčný přál nebo jakou velikost košile nosí? Kupte mu Vánoční koš od farmářů, s kterým rozhodně chybu neuděláte.

Vánoční farmářské koše jsou k dostání hned ve třech variantách (rodinný, pánský a dámský). Všechny suroviny v koších jsou pečlivě vybrané týmem Farmářského tržiště Praha a jejich výrobce nebo prodejce můžete najít i na jednom z pražských tržišť.

Koše zabalila chráněná dílna PROSAZ, která pomáhá lidem s hendikepem žít normální život. Ve svých chráněných dílnách ručně vyrábějí plátěné kočky a andílky na stromeček, vánoční přání z ručního papíru, diáře nebo svíčky z včelího vosku.

Obrátit se na ně mohou ale i  firmy, které potřebují něco zabalit (třeba dárkové koše), vyrobit vánoční přání, výjimkou nebyla ani výroba plastových stojánků na kosmetiku. Chráněné dílny PROSAZ nabízejí hendikepovaným lidem možnost chodit pravidelně do práce a sociálně se začleňovat.

Více informací a objednávky na www.farmarsketrziste.cz

Více o sdružení PROSAZ na www.prosaz.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků