Hlavní obsah
Plnění úkolů na čertovské cestě Foto: zoo Děčín

V sobotu vypukne v děčínské zoo pravé peklo, lze si zatancovat s čertovou nevěstou

Tradiční mikulášská nadílka se po roce opět vrací do děčínské zoologické zahrady. Akce má u návštěvníků mimořádný úspěch, malí i velcí se na ni již těší, zrovna jako pracovníci zahrady, kteří ji připravují. Pekelných bytostí tu bude více než dost, ale všechny dobrácké, žádní zlouni a nemrcouchové.

Plnění úkolů na čertovské cestě Foto: zoo Děčín
V sobotu vypukne v děčínské zoo pravé peklo, lze si zatancovat s čertovou nevěstou

Tradiční mikulášská nadílka pod názvem Čertovský rej v zoo čeká návštěvníky v sobotu 2. prosince. Děti se mohou těšit na cestu peklem plnou pekelných bytostí, které je zasvětí do čertovského řemesla.

Almanach čertovských řemesel v přímém přenosu

„V soutěžích naučíme děti například chodit do sklepa pro uhlí a přikládat pod kotel, pilovat čertovské kopyto, budeme vymetat komín, tancovat s čertovou nevěstou, vybírat blechy z kožichu nebo zvážíme dětské hříchy na pekelných vahách. Kdo splní všechny úkoly, ten se může těšit nejen na dáreček od Mikuláše, ale také na buřtíka, kterého si opeče na pekelném ohni,“ prozradila mluvčí zoo Alena Houšková.

Nadílka bude připravena pro prvních 150 dětí. Čertovský rej v zoo začíná v sobotu 2. prosince ve 14 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků