Hlavní obsah
Festrock: 7. června 2014, areál letního kina Příbram. Foto: Tomáš Vašíček

V Příbrami opět vypukne rocková radost: Festrock 2014 se blíží

Stejně jako před rokem i letos se fanoušky kvalitní rockové muziky mohou těšit na festival v letním kině - FESTROCK. Akce se blíží mílovými kroky, jelikož letos jej organizátoři naplánovali na sobotu 7. června.

Festrock: 7. června 2014, areál letního kina Příbram. Foto: Tomáš Vašíček
V Příbrami opět vypukne rocková radost: Festrock 2014 se blíží

Program bude velmi nabitý, od odpoledních od nočních hodin se prostřídají nejen v Příbrami velmi oblíbené kapely a jak je u festivalu zvykem, nechybí ani hlavní tahák.

Pro letošní ročník pořadatelé zajistili skupiny: Compromysh, Celtime, Papavero, Bloodline, Doctor Victor a Bonpari. Chybět nebude ani revival Petra Nováka. Skutečným vrcholem festivalu bude Trio Michala Pavlíčka s hvězdným hostem Kamilem Střihavkou.

Festival FESTROCK navazuje na dlouhou tradici hudebních festivalů v Příbrami a již v minulém roce se ukázalo, že organizátoři mají akci připravenou skutečně profesionálně, což slibuje výborný kulturní zážitek. Akci podpořilo formou dotace také město Příbram.

Předprodejními místy vstupenek jsou infocentra v Příbrami, Březnici nebo Dobříši, redakce Brdského spoje v Kulturním domě či pokladna plaveckého bazénu. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků