Hlavní obsah
Ateliér Molo Foto: Anna Janovská

V pardubickém výtvarném Ateliéru Molo chystají i příměstské tábory

Unikátní výtvarný ateliér otevřený všem bez rozdílu věku nebo předchozích zkušeností. Těmito slovy lze stručně popsat nový Ateliér Molo, který se od loňského října nachází na nenápadném místě v Pasáži sv. Jána přímo v centru Pardubic.

Ateliér Molo Foto: Anna Janovská
V pardubickém výtvarném Ateliéru Molo chystají i příměstské tábory

Pod vedením výtvarnice Anny Janovské zde každý všední den probíhají tematické workshopy, kurzy kresby nebo malby pro děti, a také večerní lekce pro dospělé.

„Cílem ateliéru je od samého začátku umožnit tvořit nebo zdokonalovat se všem, kteří mají zájem, ale nevědí, kde a jak. Tomu jsme naprosto přizpůsobili nabídku kurzů. Kromě tradičních lekcí pro dospělé tak v dopoledních hodinách pořádáme výtvarné programy pro ty nejmenší a odpoledne pro děti školního věku,“ říká mladá výtvarnice.

Oproti tradičním základním uměleckým školám nabízí Ateliér Molo běžně možnost zapojit se do kurzů kdykoli v průběhu roku, což rodiče velmi oceňují. 

V nabídce ateliéru se nově objevily i letní příměstské tábory. Na těch se však nebude pouze malovat, neboť tým lektorů se pro tyto potřeby rozšíří o tvůrce z jiných uměleckých oblastí, jako je film a fotografie. „Máme kapacitu pro zhruba dvacet dětí a místa se rychle plní. První turnus proběhne už v červenci, další plánujeme na srpen,“ dodala Janovská.

Informace o tom, jak se na kurzy nebo tábor přihlásit, je možné nalézt na webu www.ateliermolo.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků