Hlavní obsah
Herec Bolek Polívka při natáčení v nemocničním pokoji. Foto: Dana Lipovská

V Krajské nemocnici T. Bati točili filmaři seriál pro děti

V Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně natáčeli filmaři nový seriál pro děti nazvaný Kriminálka 5.C. Herec Bolek Polívka si zahrál pacienta na chirurgii, kterého přišel navštívit na zlínskou chirurgii vnuk s kamarády.

Herec Bolek Polívka při natáčení v nemocničním pokoji. Foto: Dana Lipovská
V Krajské nemocnici T. Bati točili filmaři seriál pro děti

Třináctidílný seriál Kriminálka 5.C bude vyprávět příběh party dětí, která se snaží vyšetřovat případy spojené s pašováním exotických zvířat. Bolek Polívka hraje bývalého kriminalistu, dědečka jednoho z hlavních hrdinů, a dětem pomáhá při vyšetřování.

„Já se v roli jmenuji Stanislav Vlček, jsem kriminalista v důchodu a spolupracuju s dětmi, které jsou na stopě zločinu. Je to vtipný příběh, i když u vás v nemocnici se zrovna natáčela scéna, kdy ležím na nemocničním pokoji, protože mě zbili lotři,” řekl s úsměvem herec Bolek Polívka během natáčení.

„S dětmi je natáčení jiné, chtějí si hrát a nemají takové soustředění, na place musí vždycky být někdo, kdo se jim věnuje a umí to s nimi. Říká se, že nejhorší je hrát s dětmi a se zvířaty. Ale tady ty děti jsou velmi šikovné, zdají se zkušené, hned pochopí, co se po nich chce, na druhé straně jsou spontánní, což je výborné,” dodal Bolek Polívka.

Filmaři pod vedením režiséra Juraje Nvoty strávili ve zlínské nemocnici několik hodin. Pokud další natáčení proběhne podle plánu, seriál bude k vidění v České televizi příští rok na podzim.    

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků