Hlavní obsah
Svatopluk Hodonín - Poslední doutník Foto: Veronika J. T. Nováková

V Hustopečích se představí ochotníci ze širokého okolí

Začátek předposledního měsíce kalendářního roku bude v Hustopečích ve znamení divadla. Ochotnické a amatérské soubory se hustopečským představí během tří dnů a nabídnou komedie, pohádky i dramata.

Svatopluk Hodonín - Poslední doutník Foto: Veronika J. T. Nováková
V Hustopečích se představí ochotníci ze širokého okolí

Nesoutěžní přehlídku amatérských souborů s názvem Šmardovo sousedské divadlo zahájí v pátek 2. listopadu ochotníci z Hodonína s hrou Poslední doutník. Ta diváky zavede do prostředí čerstvě penzionovaného středoškolského pedagoga, na jehož zdravou výživu a způsob života dohlíží přísná manželka. A její choť se s tím vypořádá po svém.

V sobotu 3. listopadu budou pomyslná divadelní prkna hustopečského společenského domu patřit souboru Amadis Brno. Bláznivá komedie Benátky pod sněhem je o dvou párech, zmatení jazyků a humanitární pomoci pro emigranty.

Neděle potěší děti i dospělé. Odpoledne odehrají pohádku Krakonošův klobouk ochotníci z Velké Bystřice a večer vystoupí Loutkářský soubor Podivíni s autorskou divadelní hrou Prase. 

Vstupenky budou v prodeji přímo na místě vždy hodinu před začátkem představení, základní cena je 80 korun, studenti a důchodci zaplatí 40 korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků