Hlavní obsah
Wellness svíčky zdobí prostory karlovického Horalu. Foto: archiv Wellness Horal

Unipar vyvinul pro karlovické Wellness Horal speciální sérii svíček

Ojedinělá série svíček zdobí od začátku dubna prostory relaxačního centra Wellness Horal ve Velkých Karlovicích. Díky spolupráci Wellness Horal a předního výrobce svíček Unipar z Rožnova pod Radhoštěm vznikl jedinečný koncept svíček, které zosobňují princip wellness a spa: spojení ohně a vody.

Wellness svíčky zdobí prostory karlovického Horalu. Foto: archiv Wellness Horal
Unipar vyvinul pro karlovické Wellness Horal speciální sérii svíček

„Velmi neobvyklá kombinace dvou svíček, z nichž jedna je dutá a druhá menší se v ní vznáší ve vodní lázni, dodává interiérům zvláštní hřejivou atmosféru. Unipar je vyrobil ve dvanácti barvách – klasických i moderních pastelových,“ říká ředitel Wellness Horal Martin Pařízek. Návštěvníci si je mohou také koupit na památku.

Svíčka je vytvořená tak, aby dobře a dlouho hořela i v teplejším a vlhkém prostředí koupelen a wellness prostor. Těleso svíčky je duté. Po naplnění vodou se do něj vkládá náplň, která díky ochlazování okolní vodou a kvalitě knotu vydrží hořet až osm hodin. Po dohoření stačí jen vyměnit náhradní náplň. Těleso svíčky zůstává původní.

Wellness svíčka je výsledkem dlouhodobé spolupráce Wellness Horal a společnosti Unipar, která je jeho dvorním dodavatelem. Vývoj Wellness svíčky trval bezmála rok. Provázelo ho složité testování a hledání nejvhodnějších materiálů tak, aby vnitřní svíčka dlouho hořela a zároveň nebylo teplem narušováno vnější těleso.

Unipar má více než dvacetiletou tradici. Patří mezi přední výrobce interiérových a aromatických svíček na světě. Zavedl mimo jiné řadu inovativních technologií pro čisté a stabilní hoření. Svíčky jsou vyráběny z čistého uhlovodíku technologií lisování za studena a barveny na povrchu, což zajišťuje zdravotní nezávadnost hoření.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků