Hlavní obsah
Foto: Dana Javůrková

Umísťovací výstava koček v Praze 3

Umísťovací výstava koček se koná v neděli 21. října od 10 do 17 hodin ve veterinární klinice Fénix, Praha 3, Velehradská 19. Na výstavě budou nový domov hledat kočky a koťata z pražských i mimopražských ochranářských organizací. Součástí výstavy bude bezplatná veterinární poradna.

Foto: Dana Javůrková
Umísťovací výstava koček v Praze 3

Umísťovací výstavu koček bude v neděli 21. října hostit veterinární klinika Fénix. Na výstavě bude hledat nový domov asi 40 koček a koťat, které dosud nemají domov a jsou v péči ochranářských organizací, které se zabývají péči o opuštěné kočky.

Pořadatelem výstavy je Spolek na ochranu zvířat Dobříšsko, z. s., který se stará o kočky bez domova, zejména v oblasti jihozápadně od Prahy, na Dobříši a v jeho okolí. Kromě koček ze Spolku Dobříšsko, budou své svěřence představovat i další pozvané ochranářské organizace z Prahy a Středočeského kraje: Srdeční záležitosti, z. s., Občanské sdružení na ochranu zvířat Podbrdsko, Azyl Tylda, z. s., Kočičí štěstí, z. s., Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi, z. s. a Chlupáči v nouzi, z. s.

Výstava se koná od 10 do 17 hodin. Přímo z výstavy si návštěvníci mohou domů odnést kočičku. Všechny kočky na výstavě jsou očkované proti kočičím nemocem a dospělé kočky jsou kastrované. Na výstavě bude probíhat také bezplatná veterinární poradna vedená lékaři kliniky. Je možné si zde zakoupit kvalitní značková krmiva a chovatelské potřeby.

Součástí výstavy bude charitativní krámek s rukodělnými výrobky a potřebami pro kočky, jako jsou pelíšky, dečky, hračky apod. Výtěžek z prodeje zboží v charitativním krámku bude použit na veterinární péči útulkových koček. Pokud si zájemce na výstavě vybere kočičku, bude s ním sepsána adopční smlouva a po úhradě adopčního poplatku si kočičku odnese domů. Adopční poplatek za plně očkovanou a kastrovanou dospělou kočičku je 1000 Kč, za plně očkované kotě 700 Kč. Vstup na výstavu je zdarma. Návštěvníky bude na výstavě čekat malé občerstvení.       

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků