Hlavní obsah
Foto: Ludmila Oravcová

Trutnovské gymnastky na domácí půdě vybojovaly dvacet postupů na republikový šampionát

Další úspěšný závod prožily gymnastky a gymnasté Spartaku Trutnov. V tělocvičnách ZŠ Komenského se sešlo sedm desítek sportovců, aby poměřili své síly v gymnastickém čtyřboji při krajském přeboru České asociace Sport pro všechny.

Foto: Ludmila Oravcová
Trutnovské gymnastky na domácí půdě vybojovaly dvacet postupů na republikový šampionát

V neděli se v tělocvičně ZŠ Komenského v Trutnově konal krajský přebor sportovní gymnastiky v jednotlivcích.

Závodilo se v šesti věkových kategoriích a domácí oddíl si zajistil celkem dvacet postupů na mistrovství České republiky, které se bude konat ve dnech 12. – 14. května již tradičně v Doubí u Třeboně.

A kdo že se tentokrát radoval z cenného kovu? Zlatou medaili a titul krajského přeborníka získali Šimon Krátký, Pavlína Hellingerová, Natálie Kolínová, Sabina Chaloupková a Eliška Slavková.

Stříbro se houpalo na krku Andree Houtové, Matyáši Voglerovi, Barboře Oravcové a Aleně Hauptové.

Bronzovou příčku vybojovali Antonín Škoda, Karolína Slavíková a Lenka Tylová. Úspěchem je rovněž postupové čtvrté místo Niny Jezdinské.

Trutnovská gymnastika má před sebou do prázdnin ještě náročný závodní program. Na obzoru jsou dvě teamgymové soutěže v Praze a Brně, zároveň pak již zmiňovaná republiková soutěž ve sportovní gymnastice jednotlivců a družstev.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků