Hlavní obsah

Tragicky zemřel bývalý fotbalový obránce Václav Drobný

Bývalý fotbalový obránce Sparty, Blšan či francouzského Štrasburku Václav Drobný dnes zemřel v královéhradecké nemocnici.

Tragicky zemřel bývalý fotbalový obránce Václav Drobný

S přáteli v pátek 28. prosince brzy ráno boboval na červené sjezdovce na Medvědíně u Špindlerova Mlýna. Ve spodní části trati však vjel do přilehlého lesa a po nárazu do stromu upadl do bezvědomí. Informoval o tom server iSport.

Jako první u zraněného byla horská služba, která okamžitě provedla základní ošetření a stabilizaci zraněného. Následně byl převezen do královéhradecké nemocnice. Jestli hrál v dané situaci roli i alkohol, se vyšetřuje. Drobný utrpěl vážná poranění hlavy, kterým nakonec před devátou hodinou ranní podlehl.

Drobný začal svou kariéru v Odolena Vodě a ve Spartě, do velkého fotbalu se ale poprvé podíval v roce 1998 v Blšanech. Později hrál také ve francouzském Štrasburku, v anglické Aston Ville, zahrál si v Jablonci, ve Spartě, v německém Augsburgu a slovenské Trnavě. Naposledy působil v týmu střížkovských Bohemians. Dvakrát také nastoupil za reprezentační áčko.

Před rokem kariéru ukončil a stal se expertem České televize. V době smrti mu bylo 32 let.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků