Hlavní obsah
Jedu v tom s Karlem Foto: Martina Rambousková

Tomáš Sedláček, Petra Procházková a David Černý v tom jedou s Karlem do Liberce

Ekonom Tomáš Sedláček, novinářka Petra Procházková a výtvarník David Černý se v pátek 18. ledna v 19 hodin setkají v libereckém MY Cafe s příznivci Karla Schwarzenberga i s těmi, kteří o jeho případné podpoře teprve uvažují.

Jedu v tom s Karlem Foto: Martina Rambousková
Tomáš Sedláček, Petra Procházková a David Černý v tom jedou s Karlem do Liberce

Karla Schwarzenberga podpořila před prvním kolem voleb řada významných osobností od muzikantů až po špičkové vědce. Před druhým kolem se tito, jako vyslanci prezidentského kandidáta, vydávají v rámci série akcí Jedu v tom s Karlem do českých a moravských měst, aby vysvětlili, proč budou volit Karla Schwarzenberga a proč je nutné jít k volbám i ve druhém kole. Diskutovat s nimi mohou všichni, kteří si stihnou včas zabrat místa.

K osobnostem podporujícím Karla Schwarzenberga se v Liberci připojí i hejtman Martin Půta.

„Karel je pro mě jediný myslitelný kandidát na prezidenta. Je taktéž jediný, kterého na Hrad nežene touha po moci či duševní nemoc. Jeho důvodem je mnoha generacemi podepřená snaha o službu a správu státu, starost o veřejné blaho,“ popisuje výtvarník David Černý své důvody, proč bude volit Karla Schwarzenberga.

Akce Jedu v tom s Karlem je volným pokračováním akcí Pivo s Karlem, které se konají celou volební kampaň a kterých se účastní přímo Karel Schwarzenberg. Večer se odehrává v jedné z podporovatelských hospod zapojených do výzvy Hospody volí Karla.

V rámci projektu Jedu v tom s Karlem se tak do různých míst České republiky vydají například Helena Illnerová, Věra Čáslavská, Dan Bárta, Marie Rottrová, Michal Prokop, Jáchym Topol, David Koller nebo právě Tomáš Sedláček, David Černý a Petra Procházková, kteří přijedou do Liberce.

Všechny osobnosti podporující Karla Schwarzenberga se zapojili do akce Jedu v tom s Karlem bez nároku na honorář a čistě proto, že si jej přejí jako budoucího prezidenta České republiky.

Adresa akce: MY Cafe, Moskevská 658/41, Liberec 1.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků