Hlavní obsah
Svůj jediný letošní koncert věnuje Marika Gombitová Praze. Foto: archiv autora

Také Celeste Buckingham a Adam Ďurica zazpívají na pražském koncertu Mariky Gombitové

Zpěvačka Marika Gombitová přivítá na svém jediném letošním koncertu v Praze další hosty – slovenské hvězdy Celeste Buckinngham a Adama Ďuricu. V pražské Tipsport Aréně vystoupí 2. prosince 2017 ale také ještě dva čeští interpreti - Adam Mišík a Martin Chodúr.

Svůj jediný letošní koncert věnuje Marika Gombitová Praze. Foto: archiv autora
Také Celeste Buckingham a Adam Ďurica zazpívají na pražském koncertu Mariky Gombitové

Legendární interpretka a zároveň i hudební skladatelka Marika Gombitová zazpívá během neopakovatelné show své nejslavnější hity, které sama napsala. Ve vánočně laděném programu plném vizuálních efektů Marika Gombitová přivítá ještě další významné hosty, jejichž jména budou brzy oznámena.

„Je mi ctí být součástí tohoto krásného projektu,“ vyznala se Celeste Buckingham. „K hudbě Mariky Gombitové mám srdečný vztah. Pro mě je to jedna z nejinspirativnějších umělkyň v Česko-Slovensku. Velmi se těším, až se setkáme na jednom pódiu, a doufám, že se moje interpretace Maričiny písně bude líbit jak divákům, tak Marice,“ dodala finalistka druhé řady Česko-Slovenské Superstar.

„Jsem rád, že můžu zpívat legendární písničky Mariky. Považuji za čest být na tomto výjimečném koncertu, kdy jedna generace zpěváků navazuje na druhou,“ doplnil jeden z nejpopulárnějších slovenských zpěváků současnosti Adam Ďurica.

Marika Gombitová patří mezi nejúspěšnější slovenské zpěvačky a skladatelky. Je autorkou desítek hitů, jako například Koloseum, Paradiso, Úlomky spomienok nebo Zem menom láska.

Písně Mariky Gombitové s nadčasovým poselstvím a jedinečným zvukem tak potěší fanoušky všech věkových kategorií. Dodnes patří k umělcům, jejichž tvorba zasahuje jak Slováky, tak Čechy, zpěvačka sama se považuje za Čechoslovačku.

Jediný letošní koncert koncert Mariky Gombitové, který proběhne 2. prosince v pražské Tipsport Aréně, bude složen výhradně z jejích autorských písní a podle pořadatelů by mělo jít o skutečně výjimečný večer.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků