Hlavní obsah
Distribuční centrum v Dobrovízi navštívili Superhrdinové. Foto: Zdeněk Rerych

Superhrdinové porovnali své schopnosti se zaměstnanci Amazonu

U příležitosti Světového dne superhrdinů, který každoročně připadá na 28. dubna, navštívili distribuční centrum společnosti Amazon v Dobrovízi cosplayeři; lidé, kteří si sami vyrábí náročné a detailní kostýmy svých oblíbených filmových postav, v tomto případě superhrdinů.

Distribuční centrum v Dobrovízi navštívili Superhrdinové. Foto: Zdeněk Rerych
Superhrdinové porovnali své schopnosti se zaměstnanci Amazonu

Cosplayeři převlečení za superhrdiny strávili se zaměstnanci celé dopoledne. Společně se vydali na klasickou prohlídku distribučního centra, v jejímž rámci měli možnost poznat, co se stane po kliknutí na tlačítko „objednat“ na stránkách společnosti, jak vůbec funguje takové distribuční centrum a jakou cestu balík z Amazonu absolvuje, než se dostane k zákazníkovi domů.

Zaměstnanci dostali v průběhu prohlídky příležitost se se superhrdiny vyfotit a pobavit se s nimi o tom, jak superhrdinské kostýmy vůbec vznikají a co jejich výroba obnáší. Naopak zaměstnanci superhrdinům poskytli odpovědi na otázky týkající se práce v Amazonu.

V druhé části programu superhrdinové bavili zaměstnance v rámci přichystaného stánku s facepaintingem a krátkodobým tetováním. Zájem o tuto aktivitu byl velký a vzbudil značné nadšení. „Společnost Amazon dlouhodobě podporuje volnočasové aktivity, které zpříjemňují pracovní dny našich zaměstnanců. Dostáváme na ně velmi pěknou zpětnou vazbu a jsem si jistá, že dnešní den nebude výjimkou,“ uvedla Miroslava Jozová, CEE PR manažer Amazonu. 

Veřejné prohlídky realizuje Amazon v českém distribučním centru v Dobrovízi již pět let. Od té doby vidělo jedno z nejmodernějších logistických pracovišť přes 4000 lidí. Vzhledem k jejich velkému úspěchu nabízí letos více termínů, prohlídky rozšiřuje na dvě denně, pět dní v týdnu.

Zájemci se mohou na prohlídku distribučního centra Amazonu v Dobrovízi přihlásit zdarma na www.amazon.de/prohlidky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků