Hlavní obsah
Nová ambulance nabídne komplexní spektrum služeb, lékaři zde budou k dispozici zatím dvakrát týdně. Foto: Hana Szotkowská

Šumperští oční lékaři nově ošetřují i pacienty v Bruntále

Šumperská nemocnice otevřela v Bruntále novou oční ambulanci. Lékaři zde budou pacientům k dispozici dvakrát týdně – v úterý a ve čtvrtek vždy od 8.00 do 14.00 hodin. Ambulance nabídne komplexní spektrum služeb, od základních klinických vyšetření až po léčbu závažných očních onemocnění.

Nová ambulance nabídne komplexní spektrum služeb, lékaři zde budou k dispozici zatím dvakrát týdně. Foto: Hana Szotkowská
Šumperští oční lékaři nově ošetřují i pacienty v Bruntále

„Uvědomujeme si dnešní vysokou poptávku po službách očních lékařů. Na běžné oční vyšetření se dnes čeká i několik měsíců. Proto jsme se rozhodli otevřít oční ambulanci i mimo prostory šumperské nemocnice a nabídnout služby našich odborníků v Bruntále. Naše oční ambulance nabídne komplexní služby, od měření zraku a předpisu brýlí, přes vyšetření nitroočního tlaku, až po léčbu závažných očních onemocnění jako je třeba makulární degenerace,“ uvedla primářka očního oddělení šumperské nemocnice MUDr. Renata Michálková s tím, že případné nutné operační zákroky by pacienti mohli podstoupit přímo v šumperské nemocnici.

Novou ambulanci najdou pacienti v Jesenické ulici. Otevřena zatím bude dva dny v týdnu, v úterý a ve čtvrtek od 8.00 do 14.00 hodin. V budoucnu má nemocnice v plánu ordinační hodiny ještě rozšířit. Zájemci o oční vyšetření se mohou objednávat na telefonním čísle 583 332 753.

Oční oddělení šumperské nemocnice poskytuje komplexní oftalmologickou péči pacientům z šumperského i jesenického regionu. Pracoviště disponuje moderním denním stacionářem s lůžky pro operované pacienty a funguje na principu jednodenní chirurgie, což znamená, že pacienti ráno přijdou na oddělení, po nezbytném předoperačním vyšetření jsou operování a ještě tentýž den odpoledne po kontrole mohou jít domů. Součástí lůžkové části je i moderně zařízený operační sál pro mikrochirurgii oka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků