Hlavní obsah

Střelecký ostrov chystá exkluzivní koncert Petra Koláře

Zpěvák Petr Kolář se vrací na Střelecký ostrov. Letos již podruhé zazpívá v ojedinělé atmosféře a krásném prostředí v centru Prahy. Tentokrát se však divákům představí pouze se svou doprovodnou kapelou a především s řadou známých hitů, které dodnes lámou poslechovost rádií.

Střelecký ostrov chystá exkluzivní koncert Petra Koláře

Exkluzivní koncert Petra Koláře se uskuteční ve čtvrtek 10. září od 20 hodin.

„Fanoušci mohli Petra Koláře vidět již v červenci jako hosta na společném koncertě kapel Precedens a Lili Marlene. Tentokrát převezme hlavní roli a vystoupí společně se svou kapelou ve složení Jan Alan (baskytara), Ondřej Pátek (kytara), Matěj Belko (klávesy) a Tomáš Brožek (bicí). Jen málokdo by neznal hity jako Ještě, že tě, lásko, mám, Navzdory hříchům svým či Vyznání, a proto vás zveme na exkluzivní zářijový koncert na Střeleckém ostrově, kde si tyto skladby budete moci plně užít,“ uvedl ke koncertu Petra Koláře na Střeleckém ostrově mluvčí Letňáku 2015 – Léta pro Pražany Tomáš Kopečný.

„Petr Kolář vystupoval před několika měsíci u nás v Malostranské besedě v rámci jeho akustických koncertů. Jsme rádi, že přijal pozvání i na naši letní scénu. Hraní pod otevřeným nebem bude mít zcela jinou atmosféru a věříme, že to bude pro lidi opět zážitek,“ doplnil Tomáš Kopečný.

Petr Kolář se narodil v Českých Budějovicích. Již od svých 18 let zpíval s řadou rockových kapel a věnoval se dalším hudebním projektům v nahrávacích studiích. Prošel kapelami Precedens, Arakain či spolupracoval s Michaelem Kocábem na projektu Kocáb-Kolář-Kympl: Velvet revolution. Rovněž účinkoval v nejúspěšnějších českých a zahraničních muzikálech, jako Dracula, Vlasy, Hamlet, Krysař nebo Tři mušketýři. Má za sebou 6 vydaných sólových alb.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků