Stolní hokejisté se utkali v Mostě

Novinky, Martin Kučera

Letní pohár SVČ Most, který zahrnoval trojici menších turnajů, přerušil stolním hokejistům dvouměsíční soutěžní přestávku.

Letní pohár SVČ Most – stolní hokej

Turnaje byly součástí příměstského tábora SVČ Most, zaměřeného právě na stolní hokej. Jejich startovní listinu tvořili především účastníci tohoto tábora.

Do Českého poháru byly výsledky započteny jako nejnižší soutěžní kategorie a budou mít jen malý vliv na konečné hodnocení Českého poháru. Nejúspěšnějším účastníkem byl David Kučera, který obsadil medailové pozice ve všech třech zařazených disciplínách stolního hokeje.

Ještě během letní přestávky vyrazí mostečtí a litvínovští stolní hokejisté do maďarského městečka Újszász. Odehrají zde druhý ročník billiard-hockeyového Hungarian Open. Ten je součástí větší akce, jíž je 22. ročník Hungarian Open ve Vietnamském badmintonu, známém také jako Shuttlecock či Jianzi.

VÝSLEDKY – LETNÍ POHÁR SVČ MOST:

Billiard-hockey šprtec - Český pohár, kat. Expres: 1. Jan Matuščín (BHC StarColor Most „B“), 2. David Kučera (BHC 15.ZŠ Most), 3. Jakub Hasil (BHC StarColor Most „B“), atd.

Air-hockey - Český pohár, kat. „B“: 1. David Kučera (15.ZŠ Most), 2. Dominik Kšanda (Black Sharks Most), 3. Tomáš Junek (Lom), atd.

Táhlový hokej Chemoplast - Český pohár, kat. „B“: 1. Ondřej Černý (Černí Zlobři), 2. Ladislav Hegedüs (Black Sharks Most), 3. David Kučera (15.ZŠ Most), atd.