Hlavní obsah
Akce se konají v atriu Centra Bohuslava Martinů. Více na www.letopolicka.cz Foto: Klára Kašparová

Srpnové putování Poličského kulturního léta zahájí Leonardo DiCaprio

Revenant s Leonardem DiCapriem, divadélka pro děti, promítání na historickém projektoru, putování muzeem za skřítky, Mimoni, posezení s harmonikou, výtvarné dílny a mnoho dalších zajímavostí nabídne srpnový balíček kulturních akcí prázdninového festivalu Poličské kulturní léto.

Akce se konají v atriu Centra Bohuslava Martinů. Více na www.letopolicka.cz Foto: Klára Kašparová
Srpnové putování Poličského kulturního léta zahájí Leonardo DiCaprio

První srpnové letní kino bude ve znamení oscarového snímku Revenant (Zmrtvýchvstání). Ohromující herecký výkon Leonarda DiCapria v roli lovce Hugha Glasse a jeho syrový příběh o naději a vůli k přežití byl oceněn Oscarem za režii, mužský herecký výkon a překrásnou kameru.

V sobotu 13. srpna oprášíme historický 16mm projektor, na kterém bude promítnut kultovní český film Tajemství hradu v Karpatech.

Největším srpnovým lákadlem pro nejmenší návštěvníky bude zcela jistě celodenní zábavný rodinný festival Skřítkování. „Na programu je tradiční zábavné putování muzeem za skřítky, výroba Mimoňů, oblíbených pohádkových postaviček, Cirkusová pohádka v divadle pro děti a skřítkové nespavci se mohou vydat s vyrobenou postavičkou malého Stuarta, Kevina nebo Boba na večerní kino Mimoni,“ informovala Alena Jandlová, organizátorka festivalu.

K akcím pro děti budou v srpnu opět patřit oblíbené tvořivé dílny a divadélka, festival potěší zejména dospělé návštěvníky i po hudební stránce, a to lidovými i popovými písněmi.

Kompletní srpnový program naleznete na webové stránce www.letopolicka.cz. Více se také dozvíte na facebookové stránce Poličské kulturní léto. Poličské kulturní léto pořádá Centrum Bohuslava Martinů a Městská knihovna Polička ve spolupráci s o. s. MaTami.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků