Hlavní obsah
Petr Kocman Foto: Petr Mráček

Speciální koncert Petra Kocmana s doprovodnou kapelou a jeho hosty

Jako každý rok i letos si v pražském divadle Gong Petr Kocman pro své fanoušky přichystal koncert s videoprojekcí, světelnými efekty, novými i staršími písničkami.

Petr Kocman Foto: Petr Mráček
Speciální koncert Petra Kocmana s doprovodnou kapelou a jeho hosty

Petr Kocman na svém koncertě, který se odehraje 28. března od 19.30 v divadle Gong Praha představí i nový videoklip k písni Nostalgie dnů vánočních (Gambler Hell), kterou natáčel v USA s rapperem Bone Dixonem, ale především zajímavé hosty.

Tentokrát na jevišti přivítá poprvé od doby, kdy hrávali společně, svého tatínka zpěváka a kytaristu Zdeňka Kocmana, skvělou country zpěvačku Denisu Markovou, kterou fanoušci znají díky jejím hitům jako např. Zamilovaná, Mám já to štěstí a mnohé jiné, nebo z prvního country muzikálu v Čechách Benzín & Mejkap, kde se setkávali při společném zpívání i s Petrem Kocmanem. Na tomto koncertě vystoupí exkluzivně po delší odmlce. A jako speciální host vystoupí Štěpán Kojan - frontman legendární rockové kapely Keks a určitě zazní i jejich největší hit Víš a další.

Petr Kocman je známý interpret, který se pravidelně objevuje například i po boku Lucie Vondráčkové, skupiny VoKoBere, či Františka Nedvěda. Petra Kocmana můžete slýchat pravidelně i na Country rádiu, kde má svůj vlastní pořad.

Oficiálně nazpíval více jak 120 písní. Jeho poslední album vyšlo v roce 2015, a to kolekce jeho největších hitů z období let 1995 - 2015 na 2CD Petr Kocman Best Of. Na albu je i několik bonusových písní, jako třeba duet s Luckou Vondráčkovou Ostrov v proudu dní nebo oblíbená píseň Svatební. Tímto 2CD mapuje své 20leté působení na profesionální hudební scéně. V roce 2016 oslavil 30 let hraní na koncertních pódiích.

Ještě před svým speciálním koncertě se Petr Kocman objeví na velké kulturní události letošního jara a tou bude koncert v Lucerně k 75. narozeninám jeho kamaráda, skladatele Karla Vágnera, kde například vystoupí i Hana Zagorová, Standa Hložek, Michal David, Karel Gott a spousta dalších gratulantů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků