Hlavní obsah
Drozďo & Demex, Juraj Hnilica a vítězka soutěže Fotomodelka Evropy - Fotomodella D'Europa Slovakia 2017 Simona Hlatká Foto: NetwIN production

Slovenští taneční producenti Drozďo & Demex vytvořili se zpěvákem Jurajem Hnilicou nový taneční hit

Když producenti Drozďo & Demex potkali v restauraci slovenského zpěváka Juraje Hnilicu, neváhali a oslovili jej. Měli totiž vymyšlený singl, do kterého jim Hnilicův hlas perfektně zapadal. Po několika měsících od tohoto setkání vydali společný singl Kým si spala i s videoklipem.

Drozďo & Demex, Juraj Hnilica a vítězka soutěže Fotomodelka Evropy - Fotomodella D'Europa Slovakia 2017 Simona Hlatká Foto: NetwIN production
Slovenští taneční producenti Drozďo & Demex vytvořili se zpěvákem Jurajem Hnilicou nový taneční hit

„My jsme Juraje už jednou oslovili na náš první song, ale tehdy to nevyšlo. Pak jsme se náhodně potkali v jedné restauraci a tam jsme se o společné písničce pobavili. Chtěli jsme spojit jeho popový zpěv s naším zvukem a natočit klip v našem rodném kraji odkud všichni pocházíme,“ prozradil jeden z hudebních producentů DJ Drozďo.

Pro Juraje Hnilicu byl tento hudební žánr naprostou novinkou. „Sám jsem nevěděl, jak to nakonec bude znít, ale musím říci, že vůbec nelituji, že jsem do tohoto šel. Právě naopak. Posunulo mě to zase o kousek dopředu a jsem nesmírně rád, že toto propojení přineslo podle mě fakt pěknou píseň. Některé věci v životě je těžké popsat slovy a přesně tento počin je jedna z nich,“ říká o novém hudebním počinu spokojený slovenský zpěvák Juraj Hnilica.

K novému singlu Kým si spala, ke kterému hudbu složila producentská dvojice Drozďo & Demex, text složil Rudolf Rusiňák, jenž má na kontě hity Páni v najlepších rokoch (Peter Lipa), Maturantky (Peter Lipa), či Dotieravý deň (Miroslav Žbirka), a který nazpíval Juraj Hnilica, zároveň natočili videoklip.

„Při tvorbě scénáře ke klipu bylo cílem vyjádřit romantické pocity dvou mladých lidí. Z tohoto důvodu jsme si vybrali k natáčení nádherné prostory Sklabinského zámku, exteriéry jezera a vodopádu v Turčianskej Štiavničke, Šútovského vodopádu, či Blatnického hradu. Část videoklipu se natáčela ve slovenské obci Turany,“ uvedli autoři.

Hlavní ženskou postavou ve videoklipu je vítězka soutěže Fotomodelka Evropy - Fotomodella D'Europa Slovakia 2017 Simona Hlatká ze Sučian. Přípravy na jeho natáčení trvaly více než měsíc, přičemž samotné natáčení proběhlo během čtyř dnů. O kompletní vizuální výsledek se postarala martinská společnost Lauraproductions. Výsledkem je nádherný romantický klip v překrásných prostorách slovenské přírody, který elegantně a s citem vystihuje podstatu textu Rudolfa Rusiňáka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků