Hlavní obsah
Snowtubing se na sjezdovku Horal vrací po tříleté přestávce. Foto: archiv Ski areálu Razula

Ski areál Razula po letech opět otevřel oblíbený snowtubing

Návštěvníci Ski areálu Razula si mohou od tohoto týdne užít kromě lyžování také další oblíbenou zimní atrakci - snowtubing. Sto padesát metrů dlouhá snowtubingová dráha je k dispozici na rodinné sjezdovce Horal u stejnojmenného hotelu.

Snowtubing se na sjezdovku Horal vrací po tříleté přestávce. Foto: archiv Ski areálu Razula
Ski areál Razula po letech opět otevřel oblíbený snowtubing

Adrenalinovou atrakci se středisku podařilo zprovoznit přesně k začátku jarních prázdnin, kdy do obce přijíždí na dovolené i jednodenní výlety množství rodin s dětmi.

„Snowtubing je v provozu podle aktuálního počasí, zájemci se mohou svézt každý den od 10 do 16 hodin. Pro rodiče s dětmi je to vítaná příležitost, jak si lyžování nebo i koupání v termálních bazénech zpestřit další zábavou. V minulých třech letech jsme tuto příležitost návštěvníkům nemohli nabídnout kvůli nedostatku přírodního sněhu, který je nezbytný pro přípravu snowtubingové dráhy. Letošní zima k tomu naopak nabízí podmínky, jaké jsme už dlouho neměli,“ uvedl šéf Ski areálu Razula Luboš Sušila.

Období jarních prázdnin bude ve Ski areálu Razula bohaté i na další zábavu. Například v sobotu 11. února od 9 do 13 hodin se bude konat testování lyží LUSTI na sjezdovce Razula. V neděli 12. února se mohou děti zapojit do závodu O pohár strašidýlka Razuláka na sjezdovce Horal.

V dalším týdnu, od pondělí 13. do středy 15. února, je připravena netradiční oslava svátku zamilovaných - Valentýnské lyžování za hubičku. Páry, které na pokladně prokáží svou zamilovanost, dostanou k jednomu zakoupenému celodennímu skipasu Razula druhý zdarma.

V sobotu 18. února si na své přijdou běžkaři díky závodu Noční stopa Valachy. Závod s intervalovým startem začne v 18 hodin u hotelu Galik, trasa dlouhá 15 kilometrů povede údolím Léskové a podmínkou účasti je použití čelovek. Ještě přes setměním, od 16 hodin, budou připraveny i dětské závody na kratší vzdálenosti.

Období od února do poloviny března, kdy mají školy jarní prázdniny, představuje pro Velké Karlovice vrchol zimní sezóny. Tu letošní provází nejlepší sněhové podmínky za poslední léta. Na sjezdovkách místních ski areálů je 50 až 80 centimetrů sněhu. 

Ve Ski areálu Razula, který je součástí karlovického Resortu Valachy, jsou v provozu všechny tři sjezdovky a na své si v okolí přijdou i milovníci běžeckého lyžování. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků