Hlavní obsah
Ve Ski areálu Razula panují výborné podmínky. Foto: Josef Vrážel

Ski areál Razula láká lyžaře nejen na svah, ale i do bazénu

Lyžařská sezona ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích se s příchodem nového roku naplno rozbíhá. Díky sněhové nadílce posledních dnů jsou podmínky pro lyžování velmi dobré, na sjezdovkách je téměř půl metru přírodního i technického sněhu.

Ve Ski areálu Razula panují výborné podmínky. Foto: Josef Vrážel
Ski areál Razula láká lyžaře nejen na svah, ale i do bazénu

Od tohoto týdne Razula opět nabízí oblíbenou akci Lyžuj a plav, chystají se i lyžařské závody a další program.

Akce Lyžuj a plav, díky níž mají lyžaři v ceně celodenního skipasu ve všedních dnech hodinový vstup zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal, se ve Ski areálu Razula stala již tradicí. Lyžaři mohou vstup do bazénů nacházejících se vedle sjezdovky Horal využít nejen v den zakoupení skipasu, ale ještě dva měsíce poté.

Lákadlem Ski areálu Razula je také provozní doba denně až do 17:30 hodin, běžně se přitom v beskydských střediscích lyžuje do 16 hodin. Odpolední prodlouženou provozní dobu využívají nejen rekreanti z okolních hotelů a penzionů, ale i obyvatelé regionu, kteří si díky tomu mohou přijet zalyžovat i na otočku po práci.

Na rodinné sjezdovce Horal je letos pro návštěvníky připravena novinka: delší pojízdný koberec, který usnadňuje pohyb na svahu nejmenším lyžařům. Měří 51 metrů, což je oproti minulým letům trojnásobek. Ve vybraných termínech se na Horalu uskuteční lyžařské závody pro děti a v březnu pak i oblíbená Maškarní lyžovačka.

U sjezdovky Razula se zase lyžaři mohou těšit na zpestření v podobě víkendů se zabijačkou a v sobotu 26. ledna na testování skialpů a večerní závod pro širokou veřejnost. Prozatím je sjezdovka Razula sjízdná jen ve spodní části, lyžuje se proto se slevou 30 procent.

Ubytovaným hostům nabízí Resort Valachy zimní pobyty v hotelech Lanterna a Horal se skipasem do Ski areálu Razula a neomezeným vstupem do wellness v ceně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků