Hlavní obsah
Sjezdovka Horal ve Ski areálu Razula Foto: Josef Vrážel

Ski areál Razula chystá na víkend testování lyží, čeká se ochlazení

I přes teplejší počasí posledních dnů hlásí Ski areál Razula Velké Karlovice stále velmi dobré lyžařské podmínky.

Sjezdovka Horal ve Ski areálu Razula Foto: Josef Vrážel
Ski areál Razula chystá na víkend testování lyží, čeká se ochlazení

„Máme zhruba 30 centimetrů sněhu, sjezdovky i přes teplejší počasí drží. S přihlédnutím k současným podmínkám nemáme moc důvodů si stěžovat – v tomto týdnu u nás lyžují školy, hosté okolních hotelů a penzionů a přijíždějí i další hosté "zvenčí“, návštěvnost je velmi slušná. Pouze jsme v tomto týdnu zrušili večerní lyžování, abychom šetřili povrch sjezdovek,“ uvedl Luboš Sušila ze Ski areálu Razula.

V sobotu se ve středisku, u sjezdovky Razula, uskuteční celodenní bezplatné testování lyží LUSTI a dalšího lyžařského vybavení.

„V sobotu čekáme ochlazení a podmínky pro lyžování by mohly být velmi dobré,“ dodal Luboš Sušila.

Víkend ve Velkých Karlovicích si mohou návštěvníci zpříjemnit i dalšími akcemi. V sobotu 20. února se ve Zvonici Soláň koná tradiční Drápání peří za účasti ženského sboru Karlovjanky a hostujícího pěveckého sboru Jasénčanky ze Vsetína. Ve Zvonici je také v současné době k vidění výstava Valašsko: krajina a lidé, představující tvorbu tří valašských fotografů – Jiřího Jurečky, Vladimíra Skýpaly a Josefa Vrážela.

V Karlovském muzeu je nově otevřena výstava historických pohlednic. Soukromá sbírka Josefa Adama představuje různá místa Velkých Karlovic na téměř třech stovkách snímků.

V neděli 21. února se uskuteční divadelní představení pro děti O perníkové chaloupce v Kinosále U Potockých.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků