Hlavní obsah
Foto: Jitka Maděrová

Sedmihorské léto čeká letošní poslední divadelní představení

Hudební a divadelní Sedmihorské léto 2017 jde do svého finále. Z celkem jedenácti akcí ho čekají poslední dvě. Předposlední - divadelní představení Rukojmí bez rizika - bude k vidění ve čtvrtek 24. srpna. Brány festivalu se uzavřou o týden později koncertem oblíbené skupiny Čechomor.

Foto: Jitka Maděrová
Sedmihorské léto čeká letošní poslední divadelní představení

Situační komedie o tom, že pytel uloupených peněz dokáže oživit i sebevraha. A nejen jeho...

V hlavní roli Václav Vydra, který hraje Marca - ženami obdivovaného spisovatele, který však už delší dobu nemá o čem psát. Usoudí, že se nachází v bezvýchodné životní situaci a rozhodne se spáchat sebevraždu. Překvapí ho letitý přítel Luc, který se už také kdysi pokusil zabít, když ho opustila žena, a teď chce učinit totéž, protože se k němu vrátila. 

Sebevražedné plány jim překazí trojice prchajících amatérských lupičů s pytlem plným peněz. Vtrhnou do bytu, sebevrahy si vezmou za rukojmí a vyhrožují, že je zabijí. Přestože je to právě to, co si Marc s Lucem nejvíce přejí, při pohledu na plný pytel bankovek dostávají znovu chuť do života. Tvůrčí fantazie se Marcovi vrací právě včas. Lupičské trio potřebuje plán a za dveřmi je policie. Máte se na co těšit.

V dalších rolích Jan Šťastný, Svatopluk Skopal, František Skopal, Jana Boušková a další. Nenechte si ujít poslední letošní divadlo Sedmihorského léta a užijte si atmosféru v centru Českého ráje.

Další informace: www.sedmihorskeleto.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků