Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Milan Haluška

Rodiče mohou své děti od května hlásit na ozdravné pobyty

Město Karviná opět v letních měsících organizuje ozdravné pobyty pro nemocné děti (alergie, astma, atopický ekzém). Tentokrát budou ozdravné pobyty v Beskydech, a to za částečného finančního přispění Moravskoslezského kraje.

Ilustrační foto Foto: Milan Haluška
Rodiče mohou své děti od května hlásit na ozdravné pobyty

Návrh na ozdravný pobyt si rodiče mohou vyzvednout u praktického lékaře pro děti a dorost nebo na Magistrátu města Karviné, Odboru rozvoje (budova bývalé Okresní vojenské správy Karviná – boční vchod), ulice Karola Śliwky 149/17, Karviná-Fryštát, 2. patro, kanc. č. 308 (kontaktní osoba Ivana Polášková).

Rodiče si mohou vybrat jeden ze tří nabízených ozdravných pobytů. Návrh na ozdravný pobyt pak nechají potvrdit praktickým lékařem pro děti a dorost, a to nejdříve s datem 15. 5. 2013. Návrh na ozdravný pobyt rodiče doručí osobně na výše uvedenou adresu ve stanoveném termínu uvedeného v tabulce (viz odkaz níže).

Bližší informace k ozdravnému pobytu včetně pokynů k úhradě obdrží rodiče při předání Návrhu na ozdravný pobyt. Děti budou přihlašovány v pořadí, ve kterém budou návrhy doručeny. Pracovníci magistrátu ujišťují, že se budou snažit uspokojit všechny děti. V případě komplikací budou rodiče včas informováni.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků