Hlavní obsah
Radovan Michajlovič v brance SFK Kozel Počenice Foto: Tomáš Smetana

Prvoligoví počeničtí florbalisté vyšli bodově naprázdno

Propadákem skončilo další prvoligové utkání utkání počenických Kozlů s týmy Paskova a Havířova.

Radovan Michajlovič v brance SFK Kozel Počenice Foto: Tomáš Smetana
Prvoligoví počeničtí florbalisté vyšli bodově naprázdno

Hosté z Paskova deklasovali domácí hráče rozdílem třídy (12:1) a zaslouženě si z morkovické sportovní haly odvážejí do Slezska všechny tři body.

Kozlům citelně chyběli útočníci Uhrinovský a Zavadil, přesto se dvanáctigólový příděl v Michajlovičově síti jistě nečekal. Reparát mohli florbalisté z Kroměřížska složit již následující den, kdy hostili ve své domácí hale ex-extraligové Torpedo Havířov.

Ale ani druhý víkendový zápas Počenickým nevyšel. S loni ještě extraligovým Havířovem prohráli 2:7 a je nutno poznamenat, že po zásluze. Hosté se ujali vedení už ve 3. minutě a v dalším průběhu hry je trpělivě navyšovali. Za domácí výsledek pouze kosmeticky upravovali ostrostřelci Lazor a Houšť.

Po 16. kole tak Kozlové museli přepustit vedení v soutěži Paskovu, na druhém místě se pak usídlil právě nedělní soupeř počenických florbalistů, kteří jsou nyní až třetí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků