Hlavní obsah
První jarní ples Foto: Divadelní soubor Tyl Slaná

První jarní ples zve do Slané

Všechny příznivce společenského tance co nejsrdečněji zvou pořadatelé Prvního jarního plesu, který se uskuteční v sobotu 18. března od 20 hodin v Kulturním domě ve Slané u Semil.

První jarní ples Foto: Divadelní soubor Tyl Slaná
První jarní ples zve do Slané

Tradiční březnové společenské události ve Slané jsou vyhlášené a vyhledávané už více než 10 let. A protože se také letos v pořádání Prvního jarního plesu spojil Sbor dobrovolných hasičů a Divadelní soubor Tyl, o všechny příchozí hosty bude opět vzorně postaráno.

K tanci a poslechu tentokrát zahraje hudební skupina Kontakt, kterou tvoří zkušení hudebníci z okolí Tanvaldu, a která během letošní plesové sezóny hrála třeba v Jablonci nad Nisou nebo v Semilech ke spokojenosti všech hostů a tanečníků.

Těšit se můžete také na doprovodný program taneční skupiny Mona Gang, kterou můžete znát z televizní soutěže „Česko Slovensko má talent“. Soutěž o hodnotné ceny a bohaté občerstvení, včetně mnoha míchaných nápojů, je samozřejmostí a bude zajištěno na té nejvyšší možné úrovni.

Jak se na skutečný ples sluší, vstup bude umožněn pouze ve společenském oděvu a pro příchozí bude připraveno malé překvapení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků