Hlavní obsah
Herec Václav Knop je oficiální tváří obecně prospěšné společnosti Spokojený domov. Foto: Daniela Sedláková

Profesor Jonáš ze seriálu Hospoda zavítá do Veselé u Mnichova Hradiště

Herec Václav Knop, známý například jako profesor Jonáš ze seriálu Hospoda nebo dabér majora Franka Burnse (M*A*S*H), zavítá v pátek 16. srpna do Veselé u Mnichova Hradiště. Obecně prospěšná společnost Spokojený domov zde na statku Na Návsi čp. 44 přichystala kulturně zábavný letní podvečer.

Herec Václav Knop je oficiální tváří obecně prospěšné společnosti Spokojený domov. Foto: Daniela Sedláková
Profesor Jonáš ze seriálu Hospoda zavítá do Veselé u Mnichova Hradiště

Kromě besedy s Václavem Knopem, který je dlouhodobou oficiální tváří Spokojeného domova, čeká návštěvníky další doprovodný program. Začátek programu je v 16.30 hodin.

Obecně prospěšná společnost Spokojený domov poskytuje sociální služby v domácnostech seniorů a zdravotně postižených (pečovatelská služba, osobní asistence a odlehčovací služby). Působí ve městech Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Turnov a okolí. Terénní sociální služby Spokojeného domova jsou zaměřeny především na malé obce.

Václava Knopa s regionem působnosti Spokojeného domova pojí město Turnov, kde se narodil. Nejznámější televizní role tohoto herce je patrně postava profesora tělocviku Jonáše ze seriálu Hospoda. Nejznámější postavou, kterou daboval, je major Frank Burns z amerického seriálu M*A*S*H. Hlas Václava Knopa znají i cestující z některých vlakových nádraží, kde oznamuje příjezdy a odjezdy vlaků.

Spokojený domov spolupracuje také nakladatelstvím Václava Knopa KANOPA, které vydává CD mluveného slova. Romány nebo třeba humorné příběhy slavných herců jsou totiž díky mluvené podobě dostupné i pro občany s horším zrakem, mezi které patří i řada těch, kterým Spokojený domov pomáhá.

Partnerem páteční besedy je občanské sdružení Veselá Vesnice.

Bližší informace na telefonním čísle 773 635 633 nebo na webu www.spokojeny-domov.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků