Hlavní obsah
Jiří Řehulka a Malý beat Foto: archív

Příbramský D-klub zahajuje novou sezónu

Příbramský divadelní klub si pro své návštěvníky připravil další kulturní zážitek. Tentokrát se jedná o koncert Jiřího Řehulky a Malého beatu. Jejich folk-rockové vystoupení se bude konat 27. září od 19 hodin.

Jiří Řehulka a Malý beat Foto: archív
Příbramský D-klub zahajuje novou sezónu

Jiří Řehulka se začal učit na kytaru ve svých šestnácti letech. Poté ji nedal z ruky až do období, kdy nastoupil na vojnu, kde ke hraní nebylo moc příležitostí. Ke kytaře opět přilnul až v roce 1993. V tuto chvíli má Jiří na svém kontě okolo 250 skladeb, které si sám skládá.

Spojení Jiří Řehulka a Malý beat vzniklo, když Jirka nahrával duet s ostravskou písničkářkou Petrou Göbelovou – Chodníky. Jednalo se o rock-popovou písničku, která ho přivedla na nápad přidat svým folkovým skladbám rockový náboj. Zašel tedy za Petrem Votavou, se kterým nahrával svoje první CD, a na podzim v roce 2015 dali dohromady Malý beat, kde společně s nimi hraje i Petrův syn Kryštof.

Na koncert pořádaný příbramským D-klubem si Jiří Řehulka přizval další tři hosty: Petra Antonína Kafku - accordion, Danielu Lienertovou – flétny a Radku Lienertovou - cajón.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků