Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Jaroslav Beneš

Pražští policisté zadrželi dva dealery drog

V závěru minulého týdne se pražským policistům podařilo zadržet dva muže, kteří prodávali drogy. Oba muži skončili na policejní služebně, nyní jim hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

Ilustrační foto Foto: Jaroslav Beneš
Pražští policisté zadrželi dva dealery drog

První případ se stal v pátek krátce před desátou hodinou večer v Kozí ulici. Dvaatřicetiletý muž, původem z Afriky, tu nabídl k prodeji dva gramy bílé krystalické látky dánsky hovořícímu turistovi. Policisté muže na místě zadrželi a následným rozborem zjistili, že látka, kterou zadržený muž nabízel, je kokain.

Druhý případ se stal v sobotu patnáct minut před jedenáctou hodinou dopoledne na Václavském náměstí. Tady nabízel pětatřicetiletý muž k prodeji tablety Subotexu. Muž byl opět zadržen přímo na místě policisty.

"Oba muži skončili na policejních služebnách, kde si vyslechli obvinění z trestného činu nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na pět let,"' uvedl tiskový mluvčí Jan Daněk. "Zároveň byl na oba dealery podán návrh na vzetí do vazby," dodal.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků